Аксесуари для бритв
Товарів у категорії: 36

Аксесуари для бритв Браун 

В нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші аксесуари і насадки Braun, які офіційно поставляються в Україну.

Аксесуари Braun - специфіка підбору та види

Для тривалої служби електробритви Braun необхідно використовувати тільки оригінальні витратні матеріали. Виробник рекомендує міняти сітку і різальний блок кожні 18 місяців. Своєчасна заміна бритвених елементів потрібна для того, щоб користувач не відчував дискомфорт під час тривалого гоління, а час який витрачається на процедуру звівся до мінімуму. Також не можна забувати про своєчасну заміну блоків у базі самоочищення. Термін експлуатації картриджа складає 30 циклів очищення, або 90 днів з дня відкриття. Насадка на бритву Браун, як і бритвена касета підбирається за типом електробритви.

Види витратних матеріалів : 

  • сітка і різальний блок Braun;
  • рідина для бритви Браун; 
  • насадки для електробритви; 
  • станція для очищення бритви Браун.


Сіточка для електробритви 

Усі витратні матеріали торгової марки Браун підбираються за типом (type), який вказаний на корпусі виробу і складається з чотирьох цифр. У більшості випадків тип бритви розташований під висувним тримером. Знаючи ці чотири цифри, Ви без проблем зможете підібрати насадки на електробритву через сервісний сайт компанії Braun, або звернутися до наших менеджерів по допомогу. Ми завжди будемо раді допомогти в підборі не лише товару, але і запчастин до нього.


Купити різальний блок і картридж для бритви Braun 

Наш фірмовий інтернет-магазин торгує тільки сертифікованою продукцією. Ви завжди можете бути впевнені в якості придбаного товару і не побоюватися підробок. Купити запчастини для електробритви Браун або насадки для електробритви з доставкою по Україні можна у будь-який слушний час. Для цього Вам необхідно залишити заявку у нас на сайті і дочекатися дзвінка менеджера.

Супер ціна
Braun Series 9 94M

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку