Товарів у категорії: 15

Oral B iO

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні електрощітки oralb iO які офіційно поставляються в Україну.

Braun Oral-B iO – розумна щітка у вас дома

Зубні щітки Braun Oral-B iO - це лінійка електричних зубних щіток від компанії Braun, яка була розроблена з використанням передових технологій. Ці щітки забезпечують глибоке та ефективне чищення зубів, завдяки своїм інноваційним функціям і налаштуванням.

Одна з ключових особливостей Oral-B iO - технологія AI (штучний інтелект), яка використовує алгоритми машинного навчання для обробки даних і оптимізації чищення зубів. Це дає змогу ефективно видалити наліт і зубний камінь, а також запобігти карієсу та іншим захворюванням порожнини рота.

Зубні щітки цієї серії мають покращений ергономічний дизайн. Вони оснащені сенсорами, які дають змогу контролювати час і ефективність чищення зубів. Вбудоване підсвічування показує, якій ділянці ротової порожнини варто приділяти більше уваги.

Щітки мають кілька режимів чищення. Користувачі можуть вибирати оптимальний режим залежно від своїх індивідуальних потреб. Є режим "очищення", "глибоке чищення", "для чутливих зубів" і "масаж". 

Пристрій комплектується декількома насадками, які можна змінювати для кращого чищення зубів і ясен. Насадка для чищення язика допомагає прибрати бактерії та освіжити подих, а насадка для делікатного чищення буде корисною для людей з чутливими зубами або яснами.

Електрична зубна щітка iO Oral-B - переваги “розумних” 

Інноваційні прилади для догляду за зубами і яснами мають низку переваг, які роблять їх одними з найбільш ефективних інструментів для чищення зубів на ринку:

  • Покращена технологія чищення. В щітках використовується технологія штучного інтелекту і машинного навчання, щоб забезпечити більш ефективне і глибоке чищення зубів. Ці технології дозволяють видаляти наліт і зубний камінь, запобігати карієсу та іншим захворюванням порожнини рота, підтримувати здоров'я ясен.
  • Різноманітні режими чищення. Це дає змогу вибирати оптимальний режим залежно від своїх індивідуальних потреб і бажаного рівня інтенсивності чищення.
  • Покращений дизайн та компактні розміри, що дозволяє брати прилад з собою у поїздки.
  • Додаткові насадки для чищення зубів і ясен
  • Тривалий термін служби батареї. Braun Oral-B iO мають літій-іонну батарею, яка забезпечує до двох тижнів роботи на одному заряді. Це зручно для використання в подорожах і в умовах, коли немає доступу до електрики.

Асортимент електричних зубних щіток Орал бі іо в офіціальному магазині 

В нашому магазині представленні всі зубні щітки серії iO, які поставляються імпортером на територію нашої країни. Як тільки приходять новинки, ми перші хто їх отримує і відвантажує. Наш товар має всі сертифікати якості. Ми торгуємо тільки оригінальним товаром.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку