Бритвені касети
Товарів у категорії: 22

Ріжучий блок та сітка Braun

В нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші сітки та ріжучі блоки Браун, які офіційно поставляються в Україну.

Придбання якісної електробритви – відмінне рішення для догляду зовнішнього вигляду. Лише функціональні та вдосконалені бритвені комплекти дадуть результат, якого прагне кожен чоловік. Але для того, щоб цей результат завжди був найвищим – важливо дбати про працездатність бриючої голівки. Компанія Braun пропонує високоякісний аксесуар – бритвені касети (також відомі як сітки для бритви Braun), які розроблені індивідуально до кожної серії електробритв. 

Ріжучий блок Braun під мікроскопом

Ретельний контроль працездатності бритви забезпечить уникнення подразнень, почервонінь та висипань після гоління. Для того, аби не виникало потреби постійно купляти нові бритви – розробники пристрою знайшли рішення у вигляді бритвених касет. Для кожної бритви розроблено індивідуальні касети для зручності користування та швидкої заміни. 

Касети виглядають стильно та якісно, вдало доповнюють бритви. Мають класичний, стриманий зовнішній вигляд і оснащені інноваційними надгострими лезами, які відмінно справляються із найменшими волосинками. Заміна зношених касет на нові стовідсотково забезпечує високу якість бритвеного комплекту.  Будьте певні, що своєчасний догляд та заміна бритвених касет дасть бажаний результат вашого зовнішнього вигляду.

Термін працездатності аксесуару розрахований на 18 місяців – і це при щоденному використанні. Розробники досягли такої високої ступені ефективності завдяки використаним матеріалам та титановому напиленню. Заміна сітки бритви Braun відбувається легко та швидко, не потребує додаткових зусиль. Змінна насадка – необхідний аксесуар для довготривалої експлуатації електробритв. 

Чому сітку для бритви Braun треба купувати у фірмовому магазині?

Купити сітку для бритви Браун можна у багатьох магазинах. Але придбавши ріжучий блок у офіційному магазині клієнт гарантовано отримує оригінальну продукцію, і висококваліфіковану консультацію!

Супер ціна
Braun Series 9 94M

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку