Товарів у категорії: 21

Електрична бритва Braun серія 3

У нашому каталозі ви можете знайти всі найсучасніші електричні бритви Braun 3-ї серії, які офіційно поставляються в Україну.

Бритви Braun Series 3 - класика бездоганного гоління 

Електробритви Braun Series 3 мають найширшу лінійку серед усіх серій представлених на ринку України. Як же розібратися в такому великому асортименті і підібрати саме ту бритву, яка підходитиме краще всього?

Електробритви Браун Series 3 умовно поділяються на три види:

  • електробритва Braun Series 3. Найпростіша і бюджетна лінійка. Виділяється не великою кількістю функцій і простотою у використанні. Електробритва Браун 3 серії має велику кількість яскравих кольорів корпусу. Сітка для бритви Braun Series 3 підходить 21b. Також варто відмітити акумулятор, який дозволяє працювати бритві без заряджання 30 хвилин.
  • електробритва Braun Series 3 ProSkin. У цій лінійці найбільше представлено бритв. Умовно їх можна розділити на 2 підкатегорії з висувним тримером і без нього. Електробритва Браун серії 3 ProSkin має на корпусі ЖК дисплей і укомплектована посиленою батареєю, яка дозволяє тримати заряд 45 хвилин. Сітка для бритви Braun Series 3 ProSkin підходить 32s і 32b (різниця в кольорі) з технологією MicroComb.
  • електробритва Braun Series 3 Shave&Style 3 в 1 (Голися. Підрівнюй. Створюй контури). У цій категорії розташувалися електробритви раніше описані Braun s3 ProSkin з додатковими насадками. Доповнює бритви Shave&Style тример для бороди з гребнями 1,2,3,5 і 7 мм.

Електробритви Браун 3 серії - особливості модельного ряду

Хочеться відмітити основні особливості, які має електробритва Braun S3, а наявність тієї або іншої функції безпосередньо буде залежить від придбаної моделі:

  • Електрична бритва Braun серії 3 з високоточним тримером. Основне призначення тримера - це підрівнювання вусів, бороди і бакенбард. Висувний тример розташований на корпусі електробритви.
  • 3 плаваючі леза у бритвах Braun S3. В усіх бритвах Браун Series 3 використовується потрійна бритвена система з лезами, що рухаються незалежно один від одного. У моделях ProSkin і Shave&Style навколо тримера розташована пластикова вставка з поглибленнями. Основне її завдання краще направляти довгу щетину до тримеру для зрізу.
  • Вологе і сухе гоління з бритвами Braun 3 серії. У багатьох електробритвах Браун 3 серії реалізована функція сухого і вологого гоління Wet&Dry. Цими моделями можна голитися під душем і використовувати пінку або гель. Особливість системи Wet&Dry - електробритви не працюють від мережі. При підключеному мережевому кабелі виріб блокується.
  • Тример для бороди в електробритвах Браун серії 3. Високоточним тримером Braun з додатковими насадками укомплектована лінійка бритв Braun S3 Shave&Style. Також його тепер можна зустріти у більш бюджетних моделях Braun Series 3 300BT.

Відгуки покупців на електробритви Braun Series 3 

Відгуки постійних клієнтів на електробритви Браун 3 серії в основному тільки позитивні. Дуже рідко можна знайти бритви цієї торгової марки в сервісних центрах. Німці дуже педантичні. Тільки після численних проведених тестів у себе в лабораторіях виріб йде в серійне виробництво. Вони дуже дорожать своїм ім'ям, тому "Німеччина" і "Якість" вже стали словами синонімами.

Де краще купити електробритву Braun Series 3 

Купувати будь-який товар завжди краще в спеціалізованих магазинах. Braun.in.ua є фірмовим інтернет-магазином торгової марки Braun. Тут працюють виключно фахівці, які завжди зможуть допомогти клієнтові з вибором продукції. Також в магазині постійно діють спеціальні пропозиції та акції!

Супер ціна
Braun Series 3 300s red
Супер ціна
Braun Series 3 300s black
Супер ціна
Braun Series 3 3020s black
Супер ціна
Braun Series 3 300s green
Супер ціна
Braun Series 3 310BT Wet&Dry
Супер ціна
Braun Series 3 300BT black
Супер ціна
Braun Series 3 300BT green

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку