Товарів у категорії: 27

Електрична бритва Braun серія 5 EasyClean

У нашому каталозі ви можете знайти всі найсучасніші електричні бритви Braun 5-ої серії, які офіційно поставляються в Україну.

Вибираємо собі бритву BraunSeries 5 для вологого і сухого гоління, яка досконало підходить

Електробритва Braun Series 5 є інструментом для гоління, який можна використовувати під водою. Вона на 100% водонепроникна. У електричних бритвах 5 серій присутня функція Wet&Dry для комфортного сухого і вологого гоління з гелем або піною. Потужний Li - ion акумулятор дозволяє приладу служити довгі роки. Завдяки такому типу вбудованої батареї втрати з роками заряду будуть мінімальними.
 

Електробритва Браун серія 5 - зовнішній вигляд

Цей виріб має дуже стриманий дизайн. У бритвах реалізовано прогумоване руків'я. Це зроблено для того, щоб прилад не вислизнув з рук при використанні його під душем або водою. Вбудований ЖК дисплей візуально повідомляє користувачеві про залишковий заряд акумулятора, забрудненість електробритви, а також про знос бритвеної касети. У всієї лінійки електричних бритв Браун 5 серій, що випускається до 2020 року є вбудований тример. Тример для точного видалення волосся ідеально підходить для оформлення бороди бакенбард і вусів.
 

Браун бритва 5 серія - аксесуари і комплектація

Усі електроприлади від компанії Braun поставляються на Україну з багатомовною інструкцією, яка є офіційним гарантійним талоном. Також в комплектацію входить зарядний пристрій і щіточка для чищення. Різальний блок Braun Series 5 захищає від пошкоджень пластиковий ковпачок або жорсткий дорожній футляр.
Система очищення, змащування і заряджання з картриджем входить в комплект до таких моделей: Braun 5190cc, Braun 5195cc та Braun 5197cc.
 

Електричні бритви Braun Series 5 EasyClean - втілення ультрасучасних технологій гоління

Купити бритву Браун 5 серій EasyClean в Україні стало можливо в середині 2020 року. Як тільки прилад з'явився у продажу, він тут же завоював своїх прихильників, завдяки дуже зручному корпусу і сучасному дизайну. Жирну точку на користь новинки поставила нова реалізована технологія EasyClean. Завдяки ній очищення стало простим і швидким.
 

Огляд електробритви Braun Series 5 EasyClean

Braun Series 5 з системою легкого очищення мають звужений корпус з прогумованим руків'ям. Завдяки цьому, приладом зручно користуватиметься абсолютно будь-якій людині не залежно від віку і розмірів рук. Вбудований ЖК дисплей дуже інформаційний. Він покаже юзерові заряд батареї, забрудненість бритвеної касети. Леза для бритви Braun series 5 підлягають заміни кожні 18 місяців, про це теж дисплей дасть знати червоним підсвічуванням.
 

Поради і відгуки:

  • Догляд за бритвою Braun Series 5. Після кожного гоління промивайте електричний прилад під проточною водою. Раз на тиждень змащуйте різальні елементи побутовою олією високого очищення. Досить нанести пару крапель на бритвену касету.
  • Braun series 5 відгуки. Відгуки за весь час виготовлення електричних бритв Браун 5 тільки позитивні. Можна назвати цю серію золотою серединою - помірна кількість функцій за невеликі гроші. Купити леза для бритви Braun series 5, як і саму бритву можна у фірмовому інтернет-магазині Braun.in.ua. Тут менеджери мають високу кваліфікацію і зможуть вам підказати і розповісти про усі нюанси бритв від компанії Braun.
Супер ціна
Braun Series 5 51-M1000s
Супер ціна
Braun Series 5 51-R1000s
Супер ціна
Braun Series 5 51-R1200s
Супер ціна
Braun Series 5 51-W1500s
Супер ціна
Braun Series 5 51-M4500cs
Супер ціна
Braun Series 5 51-W1600s
Супер ціна
Braun Series 5 51-W1200s
Супер ціна
Braun Series 5 51-B4650cs
Супер ціна
Braun Series 5 51-B1000s

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку