Товарів у категорії: 9

Електрична бритва Браун серія 6 SensoFlex

У нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші електричні бритви Braun 6-ої серії, які офіційно поставляються в Україну.

Електробритви Braun Series 6 SensoFlex - новий підхід до гоління

Купити бритву Braun Series 6 на території України стало можливим в 2020 році. Раніше виробник робив апгрейд старих серій вдосконалюючи і покращуючи їх. Бритви Браун 6 серії раніше не випускалися, тому це абсолютно нова лінійка, яка вже встигла зайняти свою нішу у продажах в інших країнах.
 

Чому бритва Браун 6 серії така добра?

Найважливіша зміна в шестірці, в порівнянні із старими бритвами - це дизайн. Корпус зроблений більше обтічної форми, що дає можливість тримати бритву довше без додаткового дискомфорту і втоми для рук. Це нововведення буде дуже до речі для молодих людей, які тільки починають голитися. Руків'я бритви прогумоване. Це буде корисним при використанні її під душем або у ванній. Прилад не вислизне з рук у самий невдалий час.
Одна з найважливіших інновацій у виробництві торкнулася дизайну трансмісії. Вона не лише стала на 50% менша, але і на 50% потужніша.
 

Огляд електричної бритви Braun Series 6 SensoFlex

У електробритвах 6 серій реалізовані не лише старі технології, але і нові інноваційні функції.

Основні характеристики і функції :

  • Технологія SensoFlex. При невеликому натисненні на бритву під час процедури, голівка починає рухатися, повторюючи контури обличчя. Завдяки цій технології значно зменшується подразнення.
  • На 100% водонепроникний корпус. За допомогою технології Wet&Dry електробритву можна використовувати у ванні та під душем. Рекомендується, якщо шкіра схильна до роздратування користуватися гелем або пінкою.
  • Li-ion акумулятор. Цей тип акумуляторів стійкий до передчасного зносу. У ньому немає ефекту пам'яті. Час роботи від акумулятора складає 50 хвилин, а час зарядки всього 1 годину. Також хотілося б відмітити, що бритва працює тільки від батареї, і має функцію швидкої зарядки. На один сеанс гоління, бритву треба заряджати всього 5 хвилин.
  • Технологія EasyClick. Ця функція дозволяє швидко і без шкоди електробритві міняти додаткові насадки.
  • Інформаційний ЖК дисплей. Дисплей допоможе дізнатися про заряд акумулятора, забрудненості бритвеної касети, а також про знос сітки.

Модельний ряд електричних бритв шостої серії досить широкий. Основна відмінність між ними - це комплектація і колір.
 

Відгуки про Braun Series 6 SensoFlex

Оскільки прилад порівняно новий відгуків на його рахунок дуже мало. Але судячи з того, як відреагував світовий ринок на новинку, то бритва цікава і заслуговує на увагу.
 

Як доглядати за електробритвою Браун 6 серій

Щоб бритвена касета завжди працювала ідеально, виробник радить її міняти кожні 18 місяців. Після гоління треба почистити бритвений блок від забрудненості щіточкою або промити його під водою. Раз на тиждень на леза треба нанести пару крапель очищеної побутової машинної олії. 

Дотримуючись цих простих правил, електробритва працюватиме без збоїв і радуватиме вас кожне гоління.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку