Товарів у категорії: 20

Електрична бритва Браун серія 9

У нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші електричні бритви Braun 9-ої серії, які офіційно поставляються в Україну.

Електробритва Браун 9 серія - ефективність і комфорт в кожному русі.

Німецька електрична бритва Braun Series 9 - вважається однією з самих кращих бритв у світі. Вона з легкістю справляється з трьох денною щетиною при цьому користувач не відчуває дискомфорт під час гоління. Модельний ряд вже кілька разів оновлювався, адже немає меж досконалості! З кожним оновленням бритва ставала краща і комфортніша.
 

Огляд бритви Braun Series 9

Чому ці бритви такі добрі? Як вони з легкістю справляються з триденною щетиною? У чому їх фішка і чому гоління не викликають подразнення? 

Ми постараємося дати розгорнуту відповідь на ці питання, і розглянути бритву під мікроскопом.


Характеристики та функціональність:

 • Система SyncroSonic. Це одна з найважливіших причин, чому 9 серія! Ця система здійснює 40000 різальних рухів в хвилину. При використанні бритви створювана вібрація розгладжує мікроскопічні горбки на шкірі, що дозволяє лезам дістатися до самого кореня щетини. Гоління стає бездоганно гладким і прирівнюється за якістю до станка.
 • Система інтелектуальної адаптації 32 bit. Ця функція зчитує жорсткість і густину вашої щетини, а 32-ух бітовий процесор підлаштовує потужність електробритви.
 • Голівка 10d Flex. Завдяки плаваючій голівці і незалежно один від одного плаваючим бритвеним елементам, гоління стає швидше, і не викликає додаткового подразнення на шкірі.
 • 2 титанових тримера. Виробник використовує титан для покриття, бо цей матеріал має високу стійкість до корозії. Функція тримеров дуже проста, вони підіймають щетину, яка росте у різних напрямах, зрізують її направляючи у бритвену сітку, для ретельнішого видалення.
 • Професійний дисплей. У бритвах серії 9 використовується інформативний ЖК дисплей. Він оповіщає користувача про знос бритвеної касети або про забрудненість бритви. Надає детальну інформацію про заряд приладу, а також про його блокування.
 • Високоточний тример. Висувний тример знаходиться на задній частині корпусу бритви. З його допомогою можна з легкістю надати форми вусам або бороді, а також підрівняти бакенбарди.
 • Li-Ion батарея. Li-Ion акумулятор є одним з самих кращих типів живлення, тому що він не має ефекту пам'яті. Місткість батареї у бритвах серії 9 збільшена на 20%, що дозволяє працювати безперервно з приладом 60 хвилин. Стільки ж вимагається для повної зарядки електробритви.
 • Повністю водонепроникна бритва. Завдяки функції Wet&Dry користувач може використовувати гель або пінку проводячи процедуру гоління під душем або у ванні. Ця система буде дуже корисна для чоловіків, у яких дуже чутлива шкіра.
 • Блокування голівки. Бритвену голівку можна зафіксувати в п'яти положеннях, що значно полегшить гоління у важкодоступних місцях таких як лінія підборіддя та область вусів.
 • Автоматична адаптація напруги. У якій би Ви країні світу не знаходилися, бритву завжди можна буде без проблем зарядити.
 • Комплектація. Усі бритви укомплектовані жорстким дорожнім чохлом. Матеріал для виготовлення кейсів може бути як на тканинній основі, так і з натуральної шкіри. Також деякі моделі поставляються з базою очищення і заряджання Clean&Charge (приклад моделей : Braun Series 9 9385cc, Braun Series 9 9390cc, Braun Series 9 9290cc, Braun Series 9 9297cc). У моделях бритв 9-ої серії, де немає бази очищення, входить в комплект зарядна станція.

Враховуючи усе вище перелічене бритва Браун серії 9 по праву займає перше місце у світових рейтингах серед безлічі конкурентів.
 

Сітка для бритви Braun Series 9

Сітка і різальний блок для електричних бритв Braun підбирається за типом пристрою. На корпусі виробу вказаний Type: ХХХХ. По цих чотирьох цифрах і відбувається підбір аксесуарів. На даний момент існує три види типів бритв : 5790, 5791 і 5793. Це означає, що модельний ряд Braun Series 9 міняли 3 рази. Перелік бритвених касет, які підходять до 9-ої серії : Braun 92S, Braun 92B і Braun 92M. Вони взаємозамінні, і різниця між ними тільки в кольорі.
 

Де можна купити бритву Браун 9 серій

Купити електробритву Браун 9 серій за прийнятною ціною можна у фірмовому магазині Braun.in.ua. Висококваліфіковані менеджери підберуть максимально підходящу бритву, і дадуть відповідь на усі питання, що вас цікавлять. 

Супер ціна
Braun Series 9 Pro+ 9577cc
Супер ціна
Braun Series 9 Pro+ 9510s
Супер ціна
Braun Series 9 Pro+ 9517s
Braun Series 9 Pro 9465cc
Braun Series 9 Pro 9465cc
Не виробляється

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку