Чохли для бритв
Товарів у категорії: 2

Чохол для бритви Braun

В нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші чохли для бритви Браун, які офіційно поставляються в Україну.

Дорожній чохол для бритви як знахідка в подорожі 

Компактність – важлива характеристика кожного приладу, адже світ постійно технологічно наповнюється, і чим зручніша та комфортніша річ – тим більше вона підходить для користування. Для того, аби перевозити бритву безпечно та зручно пропонуємо стильний чохол, який є незмінним аксесуаром у всіх подорожах та відрядженнях. Найважливіша функція – захист, адже чохол водонепроникний та відмінно справляється із пилом. Завдяки жорстким внутрішнім стінкам бритва не пошкоджується від зовнішнього впливу, а чохол не деформується. 

Чохол для електробритви – види та функціональні властивості:

  • Чохол зі шкіри входить в комплект до електробритви преміум сегменту,  або лімітованої серії. Виглядає такий дівайс стильно, лаконічно та водночас просто. Він чудово підходить до будь-якого стилю: класичного, кежуального, бізнесового тощо. Плюси шкіри: достатньо легко видалити бруд та довгий термін експлуатації, тому аксесуар прослужить довго й надійно.
  • Зарядний футляр для бритви можна знайти в комплекті Series9 Pro. Він виконаний з надміцного пластика. Окрім захисних властивостей чохол може заряджати бритву. Підходить до електричних бритв Series8, Series9 та Series9 Pro.
  • Більш прості моделі електробритв укомплектовані жорсткими тканевими чохлами. 
  • В комплекті серії Braun EasyClick можна знайти жорсткі пластикові футляри виконані у чорному кольорі. 
  • Також у подарункових наборах можна знайти різні по формі та матеріалу чоловічі косметички та мішечки для зберігання. 

Чому треба купити чохол для бритви Браун

Покупка чохла – ефективний фінансовий вклад у ваш догляд у теперішньому часі та майбутньому. Адже захист бритви від пошкоджень та зовнішніх забруднень напряму впливає на її ефективність. Чохол відмінно справиться із захистом, тому ваша електробритва працюватиме дуже довго. Щоб покупка принесла задоволення, а не розчарування, завжди треба звертатися до спеціалістів. Наш фірмовий магазин Braun займається тільки товарами однієї торгової марки, тому про аксесуари ми знаєм все, і зможемо безпомилково підібрати для клієнта саме то, що необхідно. Також в магазині завжди діють знижки та безкоштовна доставка. Получіть задоволення від сервісу відвідавши наш інтернет-магазин Braun.in.ua, в котрому представлений тільки якісний, сертифікований і офіційний асортимент тм Braun в Україні.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку