Електричні дитячі зубні щітки Oral-B
Товарів у категорії: 20

Дитяча електрична зубна щітка Орал бі

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні дитячі електрощітки оралбі  які офіційно поставляються в Україну.

Правильний догляд за порожниною рота — запорука міцного здоров'я та гарної усмішки в майбутньому. Традиційна зубна щітка не може забезпечити таку ж якість догляду, як і електрична. Популярний бренд Oral-B пропонує низку моделей зубних щіток для дітей.

Щітки Oral-B для дітей

Всі електричні зубні щітки від Oral-B мають маленькі голівки та м'які щетинки, що робить їх безпечними та зручними для дітей.

Oral-B пропонує кілька видів електричних зубних щіток для дітей:

  • Oral-B Kids Vitality - базова модель електричної зубної щітки для дітей від 3 років. Вона комплектується різними насадками, включно з насадками із зображеннями популярних героїв мультфільмів.
  • Oral-B Kids Star Wars - електрична зубна щітка для дітей з дизайном із фільму "Зоряні війни". 
  • Oral-B Kids Frozen - дитяча електрична щітка з дизайном за мотивами мультфільму "Холодне серце".
  • Oral-B Junior - аксесуар для гігієни порожнини рота для дітей від 6 років і старше. Він має кілька режимів чищення та індикатор заряду батареї.

І це перераховані тільки найпопулярніші види дитячих щіток. Асортимент їх набагато більший, і вражає своєю різноманітністю.  

Чим електрична зубна щітка краще традиційної?

Електрична зубна щітка має кілька переваг порівняно зі звичайною. Вона забезпечує більш ефективне чищення. Електричні щітки зазвичай роблять більше рухів, ніж звичайні. Це дає змогу більш ефективно видаляти наліт. Особливо корисні електричні щітки для дітей, у яких є проблеми з яснами або зубами.

Електричні зубні щітки роблять усю роботу за дитину, значно зменшуючи зусилля, необхідні для досягнення оптимального чищення. Це корисно, якщо дитина прагне доглядати за ротовою порожниною без допомоги дорослих.

Відмінності дорослих та дитячих електричних щіток

Щітки Oral-B для дітей мають кілька відмінностей від дорослих гаджетів:

  • Дитячі аксесуари мають меншу голівку і коротшу ручку, що робить їх більш зручними для маленьких рук.
  • М'які щетинки, щоб не пошкодити молочні зуби і ясна дитини.
  • Яскраві кольори та насадки із зображеннями героїв із популярних дитячих мультфільмів.
  • Менша потужність.
  • Насадки різних розмірів і форм для різних вікових груп дітей.

Популярний виробник аксесуарів для догляду за ротовою порожниною пропонує великий асортимент дитячих електричних щіток. З яскравою, невеликою за розміром, розумною щіткою дитині буде значно легше та цікавіше доглядати за яснами та зубами. Щітка з обмеженою потужністю та м’якими щетинками не шкодить зубам.

Купити дитячу зубну щітку у фірмовому магазині

Купуючи товар у фірмовому інтернет-магазині Braun.in.ua, клієнт впевнений на 100%, що купує оригінальну техніку. Різноманітність асортименту щіток не залишить байдужим навіть найвибагливішого карапузика.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку