Електричні зубні щітки Oral-B
Товарів у категорії: 43

Електрична щітка Орал бі 

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні електрощітки оралбі  які офіційно поставляються в Україну.

Електричні зубні щітки Oral-B — це інноваційний і зручний спосіб піклування про порожнину рота. Вони забезпечують ефективне і ретельне очищення зубів та ясен, зменшують ризик розвитку карієсу.

Основна перевага щіток - висока ефективність чищення ротової порожнини. Потужний двигун окремих моделей щіток може забезпечити до 48 000 рухів на хвилину. Тому електричні щітки цього бренду значно ефективніші, ніж звичайні гігієнічні аксесуари.

Технології для здоров'я зубів та ясен

В приладах тм Оралбі використовуються сучасні технології для якісної гігієни рота:

  • Обертальна технологія. Технологія забезпечує полукругове швидке обертання щетинок, що дає змогу ефективно видаляти наліт із поверхні зубів.
  • Технологія пульсації. Пульсація, або вібрація щітки дозволяє ефективніше видаляти наліт.
  • Датчик тиску. Окремі моделі оснащені датчиком тиску, який може попередити вас, якщо ви занадто сильно тиснете щіткою на зуби.
  • Bluetooth-технологія. Деякі моделі мають Bluetooth-з'єднання, можуть підключатися до смартфона. Спеціальний додаток відстежує процес чищення зубів і надає рекомендації для поліпшення гігієни порожнини рота.
  • Іонна технологія. Використовується для боротьби з бактеріями в роті та запобігання утворенню зубного нальоту.
  • Акустична технологія. Звукові хвилі використовуються для глибокого очищення поверхні зубів.

Залежно від моделі електричної щітки, використовується одна або кілька з цих технологій для забезпечення ефективного та комфортного чищення зубів.

Переваги електричних зубних щіток Oral-B

Використання електричних зубних пристроїв суттєво покращує якість догляду за ротовою порожниною. Щітки Орал бі забезпечують ефективне видалення нальоту завдяки використанню сучасних технологій. Можливість підключення щітки до смартфона робить чищення більш приємним та цікавим.

В електричних зубних щітках Oral-B використовуються технології, що роблять чищення більш комфортним та безпечним. Є моделі для чутливих зубів та ясен. Деякі щітки комплектуються цілими наборами змінних насадок. Кожен користувач може обрати режим роботи приладу із кількох наявних.

Велика ємність акумулятора  дозволяє електричним щіткам працювати автономно протягом довгого часу, а завдяки компактному дизайну таку щітку можна брати в поїздки та подорожі. 

Купити зубну щітку у фірмовому інтернет-магазині 

Купуючи електричну щітку у офіційному магазині Braun, клієнт автоматично застрахован від підробок! Також консультація професіоналів допоможе підібрати саме те що потрібно, а покупка залишить тільки позитивні емоції.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку