Товарів у категорії: 43

Жіночі епілятори Braun

У каталозі нашого фірмового магазину ви можете знайти всі найсучасніші епілятори Braun, які офіційно поставляються в Україну.

Епілятори Braun - швидка і дбайлива епіляція

Інженери компанії Braun з року в рік намагаються догодити жінкам вдосконалюючи старі моделі епіляторів, і створюючи нові серії більш функціональними. У сучасному світі купуючи епілятор Braun, ви можете отримати не просто пристрій для видалення небажаного волосся, а ще бритву, масажер і прилад для пілінгу. А комплектація епіляторів може доходити до п'ятнадцяти різноманітних насадок і аксесуарів.

Серії епіляторів Braun і їх короткий огляд

Епілятор Braun Silk-Epil 1 - найпростіші епілятори з однією швидкістю обертання. Ці прилади мають 20 пінцетів і призначені для сухого типу епіляції. У цих епіляторів немає підсвічування, а також вони працюють тільки від мережі. По суті це найпростіший пристрій, який найкраще підійде для досвідчених користувачів епілятора.

Епілятор Braun Silk-Epil 3 - в даному приладі є 2 швидкості обертання і підсвічування SmartLight. Епілятори Браун третьої серії мають 20 пінцетів, використовуються для сухого типу епіляції і працюють тільки від мережі. Дану серію можна відзначити широким модельним рядом і додатковою комплектацією. Епілятори Braun SE 3 підходять більше для досвідчених клієнток, які неодноразово користувалися такими пристроями.

Епілятор Braun Silk-Epil 5 - раніше епілятори Браун п'ятої серії випускалися для сухого типу епіляції і мали 40 пінцетів. Ще можна зустріти на ринку України залишки даної розкоші. Лінійка цих пристроїв була повністю замінена на нові водонепроникні епілятори з поліпшеною системою розташування пінцетів MicroGrip Tweezer (28 пінцетів). SE 5 виділяється серед інших серій прийнятною ціною, прогумованим корпусом і зручним перемиканням швидкостей. П'ятірки дуже багаті кольоровою гамою і додатковою комплектацією.

Епілятор Braun Silk-Epil 7 - 40 пінцетів, водонепроникний корпус, багата комплектація і в деяких моделях щіточка для пілінгу ніг. Ось чим можна охарактеризувати переваги сьомої серії. У епіляторах Браун 7 серії є підсвічування, а також велика кількість насадок. Працює прилад від акумулятора, що дозволяє його експлуатувати абсолютно в будь-якому місці і в зручний час.

Епілятор Braun Silk-Epil 9 - найкращий варіант для початківців. Найшвидша і безболісна епіляція проходить саме з епілятора Braun 9 серії. Хотілося б відзначити основні параметри приладів, а саме: 40 пінцетів з новою технологією MicroGrip Tweezer, водонепроникний корпус, підсвітка, масажні ролики і запаморочлива різноманітність насадок і аксесуарів для більш функціонального і безболісного використання цього приладу. Дев'ята серія воістину є флагманом продажів серед величезного розмаїття приладів по догляду за шкірою на ринку України.

Додаткові особливості епіляторів Браун

Braun SkinSpa - це спеціальний перехідник, який йде в комплекті деяких моделей епіляторів Silk-Epil 7 і Silk-Epil 9. На нього надягаються насадки для пілінгу ніг різної твердості, а також масажна насадка для поліпшення кровообігу.

Braun SensoSmart - це вбудований датчик, який сигналізує про надмірний тиск на шкіру під час проведення процедури. Ця технологія присутня в епіляторах Braun Silk-Epil 5, Braun Silk-Epil 7 і Braun Silk-Epil 9.

Braun Beauty Set - відмінність цієї лінійки епіляторів від інших – це наявність в комплекті щіточки для обличчя. Beauty Set можна зустріти в епіляторах Braun Silk-Epil 5, Braun Silk-Epil 7 і Braun Silk-Epil 9. Дана щітка призначена для відлущування і очищення шкіри на обличчі.

Супер ціна
Braun Silk-epil 9 SES 9/890 Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 9 Flex SES 9002 Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 9 Flex SES 9100 BS Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 9 Flex SES 9300 BS Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 1 SE 1170
Супер ціна
Braun Silk-epil 3 SE 3170
Супер ціна
Braun Silk-epil 3 SE 3270
Супер ціна
Braun Silk-epil 5 SES 5/500 Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 9 SES 9/700 Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 9 SES 9/990 Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 9 SES 9/995 BS Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 5 SES 5/610 Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 5 SES 5/620 Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 9 SES 9/710 Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 9 SES 9/720 Wet&Dry
Супер ціна
Braun Silk-epil 5 SE 5-505P
Супер ціна
Braun Silk-epil 5 SE 5-825P
Супер ціна
Braun Silk-epil 1 SE 1370

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку