Епілятори Braun Silk-epil 9 Flex
Товарів у категорії: 8

Жіночий епілятор Браун Сілк Епіл 9 флекс 

В нашому каталозі ви можете знайти всі найсучасніші жіночі епілятори Braun Silk epil 9 Flex, які офіційно поставляються в Україну.

Епілятор Braun Silk Epil 9 Flex - перший у світі епілятор з повністю плаваючою голівкою 

Широка повністю рухлива голівка вміщує в себе 40 мікро-пінцетів з технологією Micro - Grip, які забезпечують гладкість шкіри як після салону на декілька тижнів. Подовжене ергономічне руків'я з прогумованим покриттям ідеально підходить для епіляції у воді.

Короткий огляд Braun Silk Epil 9 Flex: 

  • Рухлива голівка 3d - дозволяє видаляти волосся швидко і ефективно. 
  • Насадка-бритва зі знімним тримером забезпечує дбайливе гоління і догляд за лінією бікіні. 
  • Комфортніша і безболісна епіляція досягається за допомогою реалізованої технології SensoSmart (датчик тиску). 
  • Епілятори Браун Сілк Эпил 9 флекс призначені як для сухого, так і вологого використання. Завдяки технології Wet&Dry вони повністю герметичні і захищені від попадання вологи в моторний блок. 
  • Епіляція без пропущених волосків стала можливого завдяки реалізації в приладі підсвічування Smartlight. Тепер навіть найменший і тоненький волосок не сховається від вашого погляду.


Braun Silk Epil 9 flex відгуки 

Попри те, що прилад вироблений в Китаї, якість пластика і збірки залишилася в кращих традиціях компанії Braun. І це вже встигла відмітити не одна наша клієнтка. Змістовний і цікавий відгук на епілятор Braun Silk epil 9 Flex 3d SES 9010 Wet&Dry ми навіть опублікували у себе на сайті. На етапі "новинки" на ринку України цей прилад зарекомендував себе з кращого боку. Як епілятор поводитиметься через декілька років час покаже.

Як купити епілятор Браун Сілк Эпил 9 флекс 

Якщо Ви визначилися з вибором і готові купити епілятор Braun Silk Epil 9 Flex, просто залиште інтернет-заявку в нашому фірмовому магазині Braun або передзвоніть по телефонах, вказаних на сайті. Наші менеджери приймуть замовлення, проконсультують додатково, якщо це буде необхідно і оформлять епілятор на доставку. Якщо з якоїсь причини товару не виявилося в наявності, Ви завжди можете залишити перед замовлення, і як тільки позиція приїде в Україну, буде здійснено відвантаження.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку