Фен-щітки для укладання
Товарів у категорії: 3

Фен щітка Браун 

В каталозі нашого фірмового магазину ви можете знайти усі найсучасніші фен щітки Braun, які офіційно поставляються в Україну.

Фен щітка Braun - професійна укладка волосся у вас удома

Якщо споживач вирішить купити фен щітку Браун, він отримає багатофункціональний прилад за доступною ціною. Щітка Braun satin hair має такі корисні функції як: сушка, накручування, випрямлення і розчісування волосся. Швидке і ефективне моделювання відбувається завдяки простому управлінню і регулюванню потоків гарячого і холодного повітря, що дозволяє одночасно робити укладання і підсушувати голову.

Браун фен щітка переваги :

  • Надати локонам правильної форми це не проблема. Виробник забезпечив валик керамічним покриттям, завдяки чому тепло в електрощітці розподіляється рівномірно.
  • Оптимально підібрана товщина і жорсткість зубчиків забезпечують хороше розчісування без завдання якої-небудь шкоди. Зубці також не мають рваних країв і кромок, що відмінно позначається на ковзанні щітки і не викликає перерізу або ламкості волосся.
  • Перевагою варто відмітити корпус, що не крутиться. Можливо, це робить процес укладання трохи довше, але про проблеми швидкої ломки і сплутуванню волосся можна забути. Це не лише робить стайлер безпечним, але і довговічнішим.
  • Щоб під час процедури волосся зберігало форму, яку їм надали в приладі є функція "розгортання". Вона запобігає застряванню пасма між зубцями.


Braun фен щітка - багатофункціональний прилад від німецького виробника

Фен-щітка Braun Satin Hair AS330 - найпростіший і недорогий прилад з багатою комплектацій. У комплект входить 2 насадки для створення локонів різного діаметра, і щітка для надання об'єму волоссю. Braun as 330 добре підійде для короткої стрижки.

Фен-щітка Braun Satin Hair 5 AS530 - це перша у світі щітка з функцією пари. Щоб зробити або оновити зачіску Вам не обов'язково мити голову або мочити волосся. Для повторного укладання треба заповнити невеликий резервуар водою і натиснути на кнопку. Тепла пара зволожить ваші локони. Фен щітка з парою Braun as 530 укомплектована щіткою для надання об'єму і двома насадками для створення локонів.

Фен-щітка Braun AS 720 оснащена функцією іонізації. Технологія IONTEC дозволяє усунути статику з волосся, роблячи їх гладкими і рівнішими. Цей фен-гребінець Браун дуже добре підходить для довгого волосся. У комплектацію входить одна насадка для створення локонів і гребінь. Фен щітка з іонізацією дуже часто використовується професійними перукарями для відновлення волосся.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку