Товарів у категорії: 12

Фен Браун 

В каталозі нашого фірмового магазину ви можете знайти усі найсучасніші фени Braun, які офіційно поставляються в Україну.

Фен Braun - дбайливий догляд за волоссям

Дівчині дуже важливо щодня виглядати бездоганно і мати шикарну і красиву зачіску. Волосся завжди стоїть на одному з перших місць при створенні чергового образу. За ними дуже важливий правильний догляд, який кожен для себе підбирає індивідуально. 

У кожної сучасної жінки можна знайти кілограми косметичних засобів у ванній кімнаті, такі як шампуні, кондиціонери і різноманітні олії. Після процедур сушити і укладати волосся необхідно тільки перевіреними приладами, щоб не завдати шкоди. Німецька компанія Braun виготовляє тільки якісну і надійну техніку, а фени Браун зарекомендували себе у всьому світі як довговічні вироби з високим рівнем безпеки.


Braun фен - швидке і якісне укладання волосся на голові

Браун фен дуже простий у використанні, а сушка їм відбувається без пошкодження волосся. Це одне з головних переваг приладів торгової марки Braun. Якщо використовувати постійно фен Браун з іонізацією для сушки волосся можна побачити, як волосся стає здоровим і має привабливий блиск. Це досягнуто завдяки використанню сучасних і інноваційних технологій. Навіть най прискіпливіший покупець без зусиль зможе купити фен Браун, який максимально підійде його волоссю. До 10 налаштувань повітряних потоків і температури, потужність до 2500 Вт - вибрати є з чого навіть професійному перукареві.

Інноваційні технології і додаткові функції : 

  • Функція IONTEC - поширює негативні іони, що дозволяє зняти статичну електрику. Робить волосся більше слухняним і розпрямляє його.
  • Для того, щоб фени не пересушували волосся і довше працювали, виробник реалізував функцію рівномірного розподілу тепла при виході гарячого повітря. 
  • Надійно зафіксувати зачіску допоможе режим холодного обдування.
  • Швидку і дбайливу сушку забезпечує інфрачервоний нагрівальний елемент.
  • Функція Colour Saver спеціально розроблена для забарвленого волосся. 

Варто відмітити, що окрім внутрішньої начинки фени комплектуються додатковими насадками для вирівнювання і надання об'єму волоссю. Фен Браун купити можна як з насадкою для об'єму, так і без неї.

Braun HD 130
Фен Braun HD 130
Не виробляється
Braun HD 180
Фен Braun HD 180
Не виробляється
Braun HD 350
Фен Braun HD 350
Не виробляється
Braun HD 380
Фен Braun HD 380
Не виробляється
Braun HD 385
Фен Braun HD 385
Не виробляється
Braun HD 580
Фен Braun HD 580
Не виробляється
Braun HD 585
Фен Braun HD 585
Не виробляється
Braun HD 710
Фен Braun HD 710
Не виробляється
Braun HD 730
Фен Braun HD 730
Не виробляється
Braun HD 770
Фен Braun HD 770
Не виробляється
Braun HD 780
Фен Braun HD 780
Не виробляється
Braun HD 785
Фен Braun HD 785
Не виробляється

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку