Фотоепілятори
Товарів у категорії: 22

Фотоепілятор Браун 

В каталозі нашого фірмового магазину ви можете знайти усі найсучасніші фотоепілятори Braun, які офіційно поставляються в Україну.

Технологія ipl - фотоепілятор для домашнього використання

Домашній фотоепілятор Braun silk expert pro відповідає найвищим стандартам якості і є лідером продажів у всьому світі. Цей продукт має високу продуктивність, завдяки чому основний процес обробки займає приблизно 8 хвилин. Процедура фотоепіляції є найпростішим і безболісним способом видалення небажаного волосся з усього тіла. Завдяки професійній технології IPL (інтенсивного імпульсного світла) Ви назавжди позбавитеся від помітних волосків на руках і ногах в домашніх умовах.

Braun фотоепілятор - принцип дії
Браун фотоепілятор впливає на меланін, який знаходиться у волосяних фолікулах, тим самим допомагає запобігти повторному зростанню волосся. При періодичному використанні тривалий час, імпульсне світло не дозволяє волоскам досягти поверхні шкіри. Безпечна і ефективна фотоепіляція досягається за рахунок автоматичного регулювання інтенсивності світла. Реалізована технологія SensoAdapt – перед кожним спалахом безперервно зчитує колір вашої шкіри.

Фотоепілятор для чоловіків 
Купити фотоепілятор для домашнього використання можуть дозволити собі і чоловіки. Він чудово підійде для видалення волосся в ділянці грудей, спини, живота, руках і ногах. Особливою популярністю фотоепіляція і лазерна епіляція користується у чоловіків-спортсменів (культуристи, бодібілдери).


Фотоепілятор Браун відгуки і рекомендації

  • IPL фотоепілятор вже не перший рік на ринку радує наших прекрасних половинок результатом своєї роботи. Головне дотримуватися правил, вказаних в інструкції з експлуатації приладу, і він служитиме довгі роки. 
  • Для жінок фотоепіляція протипоказана на лобі і біля очей. Основні місця використання : ноги, руки, пахви, в зоні бікіні і на обличчі (під вилицями). 
  • Чоловікам не рекомендується користуватися фотоепілятором в інтимних зонах, в області шиї і на обличчі. Видалення щетини може привести до нерівномірного зростання волосся, через що можуть змінитися риси обличчя. 
  • Переконливе прохання, перш ніж почати користуватися Braun ipl, якщо з шкірою були якісь проблеми, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, і перед включенням приладу прочитайте інструкцію.


Купить фотоепілятор в інтернет магазині Braun 

Фотоепілятор купить можна для усієї сім'ї, так-як користуватися їм можуть не лише жінки, але і чоловіки. Після обробки тіла цим виробом у певний період часу зростання волосся значно зменшується. Braun silk expert pro 5 та Braun silk expert pro 3 завжди можна придбати в нашому фірмовому магазині. Ми торгуємо тільки офіційною і сертифікованою технікою Braun, тому покупець може не боятися, що отримає неякісний товар або підробку.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку