Іригатори Braun Oral-B
Товарів у категорії: 4

Іригатор Орал бі

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні іригатори оралбі які офіційно поставляються в Україну.

Іригатор — це електричний пристрій, який використовується для очищення порожнини рота за допомогою потоку води або розчину для полоскання. Іригатори дають змогу видалити зубний наліт, залишки їжі та бактерії з проміжків між зубами та інших важкодоступних місць.

Використання іригатора допомагає в профілактиці карієсу, гінгівіту і пародонтиту. Він сприяє усуненню неприємного запаху з рота і посиленню кровотоку в яснах. Іригатори можуть використовувати як ті, у кого є ортодонтичні системи, імплантати або мости, так і ті, хто хоче доповнити догляд за порожниною рота після їжі. Деякі моделі іригаторів також мають різні насадки та кілька режимів роботи.

Особливості іригаторів Oral-B

Braun Oral-B пропонує кілька моделей іригаторів для ротової порожнини, призначених для усунення зубного нальоту і масажу ясен. 

Прилади мають такі особливості:

  • Регульована інтенсивність подачі води. У багатьох моделях можна регулювати тиск, що дає змогу налаштувати інтенсивність потоку води залежно від чутливості зубів і ясен.
  • Різні насадки. Іригатори Oral-B постачаються з декількома насадками, які можна використовувати для очищення проміжків між зубами, масажу ясен або усунення зубного нальоту.
  • Безпека. Іригатори Oral-B мають систему автоматичного вимкнення, яка вимикає пристрій, якщо він використовується занадто довго або вода закінчується.
  • Зручність. Прилади від Oral-B мають ергономічний дизайн і зручну ручку.
  • Великий резервуар. Є моделі, що мають великий резервуар для води, це дає змогу довго безперервно користуватися приладом.

Іригатори Oral-B - ефективне доповнення до зубної щітки для повноцінного догляду за зубами і яснами.

Чому варто користуватися іригатором Braun Oral-B

Використовувати іригатор корисно людям з хронічними хворобами порожнини рота та повністю здоровим. 

Регулярне чищення зубів за допомогою іригатора дає такий ефект:

  • Видалення нальоту і залишків їжі з важкодоступних місць, куди зубна щітка не може дістатися. 
  • Зменшення запалення ясен, спричиненого бактеріями та залишками їжі.
  • Зникнення неприємного запаху з рота.
  • Запобігає розвитку захворювань і знижує ризик їх виникнення.

Однак, використання іригатора не є заміною регулярного чищення зубів і відвідування стоматолога. Він має використовуватися як доповнення до стандартних заходів гігієни порожнини рота.

Купити іригатор у фірмовому магазині Braun

Купуючи в офіційному магазині Braun.in.ua, клієнт получає набагато більше ніж іригатор! 100% оригінальна продукція, приємне спілкування з бренд-менеджерами, безкоштовна доставка по всій Україні, офіційна гарантія від виробника та будь яка допомога, котра знадобиться.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку