Картриджі для бритв
Товарів у категорії: 4

Картридж для бритви Braun

В нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші картриджі на бритву Браун, які офіційно поставляються в Україну.

Рідина для очищення бритви Браун 

Чистота електробритви – показник, який напряму впливає на ефективність роботи, відповідно й на результат гоління та відсутність будь-яких подразнень. Кожна доглядова процедура залишає після себе на бритві не велику кількість волосинок, які з кожним разом зменшують ефективність приладу. Також на бритви осідає пил та різні бактерії від зовнішнього середовища. Тому дуже важливо перед кожним голінням бритву ретельно доглядати. 

Зв'язок між ефективністю електробритви та результатом її роботи напряму залежить від очищення. Компанія Braun розробила систему самоочищення – картриджі із миючим розчином, який має найвищу ступінь очищення і дезінфекції. Саме завдяки складу розчину бритва дбайливо очищується, тому ризик отримати подразнення на шкірі після гоління зводиться до нуля. Також розчин додатково змащує елементи бритви, що також впливає на тривалість користування. Хотілось би додати до всього переліченого -  чистящя рідина для бритви braun має приємних запах через додавання до неї лимонного наповнювача. Завдяки віддушки у чоловіка не буде відрази від сторонніх запахів під час гоління. 

Картридж для бритви Браун – види та використання

Один картридж розрахований на 30 циклів роботи, тобто навіть при щоденному голінні вам знадобиться лише одна одиниця на місяць. 

В асортименті нашої продукції ви знайдете декілька варіантів комплектів: 

  • braun clean&renew ccr2 – на два;
  • картридж braun clean&renew ccr4 – чотири;
  • чистячий картридж для clean & charge ccr6 – шість картриджів.

Але можливі і інші комплекти, наприклад подарункові - braun ccr8, де кількість може змінюватися. І найважливіше: пам’ятайте, що дбайливе очищення електричних бритв  завжди забезпечить відмінний результат.

Де можна купити картридж для очистки бритви Браун?

Картридж для бритв Braun з рідиною для чищення завжди можна придбати у фірмовому магазині Браун. Доступні ціни та безкоштовна доставка на більшість асортименту, залишать приємне враження навіть у самого найвибагливішого клієнта. 

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку