Насадки для бритв
Товарів у категорії: 6

Насадка на бритву Braun

В нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші насадки на бритву Браун, які офіційно поставляються в Україну.

Одна бритва – багато функцій

Електричні бритви – це прилади, які вимагають до себе постійної уваги та ретельного догляду. Звісно, коли тайм-менеджмент розписаний по хвилині важко щодня доглядати за пристроями, але обов’язково регулярно потрібно виділяти час для цієї процедури. По мірі використання електричної бритви з’являється необхідність у додаткових функціях, тому компанія Браун виготовила багатий спектр змінних насадок для більшості серій.

Насадка на електробритву Браун – види та особливості

Представництво Braun розробили індивідуальні насадки майже до кожної серії бритв, аби вибір був зрозуміліший та зручніший. Аксесуари виконані з міцного пластика, який навіть при частому використанні не стирається та не псується. Завдяки оновленим насадкам процес догляду за тілом і обличчям проходить без почервонінь та подразнень, а результат задовольнить кожного чоловіка.

Насадки для бритви Braun умовно можна розділити на 2 основних типа:

  1. Braun s3 насадки.
  2. Braun s5 насадки (також вони підходять до оновлених бритв s6 та s7) 

Braun series 3 насадки підходять до усіх сучасних бритв 3-ої серії як Німецького, так і Китайського виробництва. У комплект Braun BT32 входить тример з п’ятьма змінними насадками для стрижки різної довжини волосся від 0,5мм до 7мм.

Насадки Braun s7/6/5 підходять до всіх оновлених бритв 5,6 та 7-ої серії і має великий асортимент:

  • щіточка для обличчя, допомагає зробити більш глибоке очищення, ніж просте умивання, а також додатково робить масаж, для кращого кровообігу;
  • тример для бороди с додатковими п’ятьма насадками для встановлення потрібної довжини волосся при підстриганні бороди або голови;
  • тример для тіла з двома пластиковими насадками, дозволяє зістригти волосся в області грудей, пахв та паху;
  • насадки для зручної обробки щетини. Вони дозволяють біль філігранно працювати з бородою від 0,25мм до 2,3мм.

Купити насадки Braun в офіційному магазині

Щоб заощадити час та гроші краще звернутися до фірмового інтернет-магазина. Менеджери підкажуть, зорієнтують і нададуть усю необхідну інформацію стосовно асортименту та новинок, а також підберуть безпомилково насадку, котра підійде до вашого пристрою.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку