Насадки для зубних щіток Braun Oral-B
Товарів у категорії: 58

Oral b насадки

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні насадки oral b які офіційно поставляються в Україну.

Насадка на щітку Орал Бі - загальна інформація 

Використання електричної зубної щітки дозволяє покращити стан зубів, ясен, прибрати неприємний запах з ротової порожнини. Насадки треба міняти раз в кілька місяців. Тому серед продукції Oral-B можна знайти насадки з різними характеристиками. Аксесуари для щіток продаються наборами різного розміру та конфігурації.

Насадки для щітки Орал Бі широкий асортимент для електричних зубних щіток:

  • Кругла (Round) - найпопулярніша насадка, ефективно видаляє наліт і зубний камінь. Доступна в декількох варіантах жорсткості щетини, а також з додатковими функціями, такими як відбілювання зубів, очищення глибоких проміжків між зубами та делікатне очищення.
  • Конусоподібна насадка (CrossAction) має щетини, розташовані під кутом 16 градусів, що забезпечує ефективне видалення нальоту і зубного каменю у важкодоступних місцях.
  • Насадка для чутливих зубів (Sensitive) має пом'якшені щетини, які дбайливо очищають зуби без пошкодження ясен.
  • Насадка для язика (Tongue Cleaner) використовується для очищення язика від бактерій і мікробів, через яких з’являється неприємний запах з рота.
  • Насадка для очищення зубних протезів (Ortho) розроблена спеціально для людей з ортодонтичними конструкціями.
  • Масажна насадка (Gum Care) допомагає стимулювати кровообіг і зміцнити здоров'я ясен.
  • Насадка для дітей (Kids) - аксесуар меншого розміру, має м'які щетини та яскравий дизайн, який зацікавить дітей.

 Залежно від стану зубів та ясен, індивідуальних особливостей та медичних показань користувач має обрати варіант oral b braun насадки для чищення ротової порожнини.

Насадки на зубну щітку Орал Бі - як правильно підібрати?

Вибір насадки для електричної зубної щітки залежить від ваших індивідуальних потреб і стану порожнини рота. Тому спершу визначте свої потреби. Наприклад, якщо у вас чутливі зуби, то краще вибрати насадку з м’якими щетинками. Якщо вам потрібно видалити зубний камінь, то кругла або конусоподібна насадка — оптимальний варіант. Ви можете спробувати кілька насадок, щоб визначити, яка з них краще підходить для вас. Це особливо важливо, якщо ви вперше вибираєте насадку для своєї електричної зубної щітки Oral-B.

Зверніть увагу на жорсткість щетини. Жорстка насадка може пошкодити ясна, якщо ви не впевнені, якої жорсткості потрібна щітка, вибирайте насадки з м'якими або середньої жорсткості щетинами.

Купити насадки Орал Бі для зубної щітки 

Звертаючись до фірмового інтернет-магазину Braun.in.ua, клієнт завжди получить вичерпану консультацію з будь якого питання. Обираючи оригінальні насадки орал бі ви можете бути впевнені в їх ефективності та якості.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку