Подарункові набори Braun Oral-B
Товарів у категорії: 5

Подарунковий набір Орал Бі

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні подарункові набори Oral-B  які офіційно поставляються в Україну.

Набір електричних зубних щіток – загальне 

Електричні зубні щітки мають низку переваг перед звичайними зубними щітками, які роблять їх гарним вибором для ефективного і дбайливого чищення зубів і ясен. Набори щіток для дорослих і дітей — відмінний варіант подарунка, який дозволить підтримувати здоров’я ротової порожнини з мінімальними зусиллями.

Електричні зубні щітки використовують високочастотні коливання, які допомагають глибше і ретельніше очистити зуби. Вони видаляють зубний наліт і масажують ясна. Використовуючи електричну щітку, можна зменшити ризик розвитку карієсу, захворювань ясен та інших проблем у порожнині рота.

Деякі моделі електричних зубних щіток мають додаткові функції. В приладі може бути передбачений таймер, що допомагає стежити за тривалістю чищення зубів, індикатор зносу насадки, індикатор рівня зарядки. Деякі моделі можуть підключатися до смартфона та передавати на нього дані про ефективність чищення зубів.

Використання електричного приладу для очищення зубів робить гігієну рота більш індивідуальною. Оскільки користувач має можливість самостійно обрати тип насадки та режим роботи пристрою. 

Електричні зубні щітки – види 

Існує кілька видів електричних зубних щіток, які мають різні функції та призначення:

  • Звукові зубні щітки створюють високочастотні механічні коливання, які забезпечують ефективне очищування зубів та масаж ясен. Однак, вони не мають такої потужності, як ультразвукові зубні щітки, і не можуть глибоко очистити зубний наліт.
  • Ультразвукові зубні щітки працюють завдяки ультразвуковим коливанням. Вони здатні глибоко очистити зубний наліт та проникнути в проміжки між зубами, що робить їх більш ефективними за звукові зубні щітки.
  • Електромеханічні зубні щітки мають рухому головку з щетинками, яка працює на електричному моторі. Вони забезпечують більш потужну та ефективну очистку зубів порівняно з ручними щітками, тому є більш ефективними в боротьбі зі зубним нальотом та плямами на зубах. Вони часто мають додаткові функції та різні режими для підтримки гігієни порожнини рота.

Найбільш дбайливо очищають порожнину рота ультразвукові щітки. Вони максимально ефективно видаляють зубний наліт, при цьому не пошкоджуючи ясна. Аналогічний ефект мають звукові щітки, проте їхня потужність істотно нижча за потужність ультразвукових щіток. 

Налаштувати роботу щітки під індивідуальні потреби користувача дає змогу зробити вибір правильного режиму та відповідної насадки.

Набір щіток Орал Бі купити в магазині Браун в Україні

В нашому магазині є безліч щіток, котрі можна підібрати під любий запит. Головне порадитися з лікарем перед покупкою. Тільки висококваліфікований стоматолог може порадити вид електрощітки та жорсткість насадки ,які підійдуть саме вам. А наше завдання, щоб Ви швидко отримали оригінальний товар, за прийнятну ціну.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку