Прилади по догляду за обличчям FaceSpa
Товарів у категорії: 9

Жіночий епілятор для обличчя Браун 

В каталозі нашого фірмового магазину ви можете знайти усі найсучасніші епілятори для обличчя Braun, які офіційно поставляються в Україну.

Епілятор Braun Face Spa щоденний догляд за обличчям

Прилад для чищення обличчя Braun Face Spa - Ваш особистий домашній косметолог. Цей винахід вже не один рік є незамінним помічником для більшості жінок по всьому світу. І це не дивно, так-як апарат для чищення обличчя в домашніх умовах має широкий спектр застосування : епіляція на обличчі, розгладження мімічних зморшок, чищення лиця, масаж і відлущування ороговілої шкіри. Його розміри трохи більше флакончика з тушшю, і він не займатиме багато місця у вашій косметичці або сумочці. Ви завжди зможете узяти з собою прилад для обличчя куди б не прямували.


Догляд за обличчям у домашніх умовах

Одне з основних призначень Braun FaceSpa являється глибоке очищення шкіри обличчя. Також його можна використати як апарат для масажу або для зняття, чи нанесення макіяжу. Коли відбувається догляд за шкірою обличчя в домашніх умовах з очищаючими насадками прилад можна застосовувати під душем.

Існує три варіанти насадок для різних типів шкіри:

  • Рожева - для чутливої шкіри, най м’якша.
  • Біла – для нормальної шкіри, середньої жорсткості.
  • Біла з блакитним - для інтенсивного і глибокого пілінга.

Є ще декілька видів насадок, які можна зустріти в комплектації:

  • Насадка-губка – для нанесення тональної основи або крему.
  • Масажна насадка – застосовується для розслаблення шкіри і поліпшення кровообігу.

У оновленій серії приладів Braun Pro можна зустріти додаткову голівку Micro Vibration. Це відмінний пристрій, який забезпечує економічне і ефективне нанесення рідких кремів і засобів на шкіру обличчя.


Видалення волосся на обличчі

Епілятор для обличчя Браун відмінно справляється з видаленням небажаних волосків. Перед початком епіляції треба переконатися, що насадка і оброблювані зони ідеально чисті. Під час процедури Braun Face треба вести проти зростання волосся злегка натискаючи на нього. При першій епіляції можливе невелике почервоніння шкіри, тому її краще робити увечері, перед сном. І не забудьте після того, як зроблена епіляція волосся на обличчі нанести зволожуючий крем на оброблені зони.

Чому варто купити епілятор для обличчя 
Епілятор для обличчя купити просто зобов'язаний кожен чоловік своїй другій половині. Цей винахід поліпшить самопочуття будь-якої жінки і заощадить купу часу, що витрачається на очищення обличчя. З епіляторами Браун чищення шкіри стане не як чергова каторга, а як щоденна забавна процедура, яка приносить масу задоволення від отриманого результату.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку