Стайлери для завивки
Товарів у категорії: 1

Плойка для волосся Браун 

В каталозі нашого фірмового магазину ви можете знайти усі найсучасніші плойки для завивки Braun, які офіційно поставляються в Україну.

Плойка для кучерів прямий шлях до серця чоловіка

Багатьом чоловікам подобаються кучеряві дівчата, тому що це асоціюється з наївністю, невинністю і молодістю. Тому більшість жінок у своєму домашньому арсеналі мають такий прилад як плойка для накручування волосся. Але чому ж ми все рідше і рідше на вулицях зустрічаємо кучерявих дівчат? Відповідь проста, життя стало швидше, і не кожна жінка має в розпорядженні достатній час на цю процедуру. Набагато легше зібрати волосся в хвостик і побігти у своїх справах.


Плойка для кучериків Braun - еталон надійності і функціональності

Німецька компанія Braun зробила усе можливе, щоб зменшити час, що витрачається, на завивку. Браун створив стайлер для завивки волосся нового покоління, застосувавши до нього сучасні технології і забезпечив усіма необхідними функціями. Тепер плойка для накручування, не лише скорочує час процедури, але і робить її повністю безпечною для волосся.

Плойка Браун Satin Hair 7 EC 1 (CU 710) - особливості:

  • Керамічний валик. Величезний плюс керамічного покриття полягає в тому, що воно не шкодить волоссю, а нагрів відбувається рівномірно. Також кераміка забезпечує хороше ковзання волосся.
  • Функція іонізації. Ця функція розщеплює краплі води до дуже маленьких розмірів, щоб волосся могло отримати додаткове підживлення. Ще одне з переваг - іони розряджають повітря і прибирають статику, завдяки чому локони стають слухняними. При постійному використанні іонізації волосся стає здоровішим і набуває природного блиску.
  • 5 режимів температури. Діапазон температурного нагріву складає від 135 до 185 градусів. Після включення, кожен наступний режим додає по 10 градусів. Завдяки цьому кожен може користуватися цим приладом. У кого слабке або фарбоване волосся вибирає перший режим. У кого жорстке і темне волосся може використати найпотужніший - п'ятий. А дівчині із звичайним волоссям варто спробувати з другого по четвертий, щоб знайти для себе оптимальну температуру.
  • Діаметр щипців 25 мм. Цей розмір щипців допоможе зробити м'які хвилі в стилі ретро.
  • Велика потужність. Завдяки високій потужності вам не треба буде довго чекати перед початком процедури. Плойка для волосся Браун готова буде до використання вже через 45 секунд після включення.
  • Автоматичне відключення. Ця функція буде корисною для будь-якої людини, необов'язково хворої на склероз. Якщо стайлер Braun після використання Ви не вимкнули, через 30 хвилин спрацює функція автовідключення і ваш будинок буде у безпеці. 
  • Додаткові зручності. Ергономічна ручка, невелика вага і довгий шнур - це усе створено для того, щоб Braun плойка приносила максимальну зручність під час процедури.


Де і як можна купити плойку для кучерів Braun 

Купити плойку для завивки волосся Braun за доступною ціною завжди можна у фірмовому інтернет-магазині Braun.in.ua. Безкоштовна доставка стане додатковим приємним бонусом для клієнта. Замовити плойку можна як в телефоном режимі, так і залишивши заявку у нас на сайті.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку