Станції очистки та підзарядки
Товарів у категорії: 1

Станція підзарядки та очищення Braun

В нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші станції підзарядки та очищення для бритви Браун, які офіційно поставляються в Україну.

Контроль над чистотою бритви – відповідальність кожного чоловіка. Важливо ретельно за цим доглядати й періодично проводити дезінфекцію та чистку електробритв, адже від цього залежать два важливих фактори: ефективність роботи бритви та стан шкіри після гоління. 

Станція для очищення бритв Braun під мікроскопом

Бритвені касети, як і всі доглядові технологічні продукти, доволі чутливі до забруднень і важливо контролювати їхній належний стан. Для виконання цих завдань пропонуємо детальніше дізнатись про станції очищення та підзарядки Braun.  Станція очищення автоматично, без вашої допомоги, очищає бритвені комплекти від непотрібних забруднень, додатково змащуючи всі елементи спеціальним мастилом. Функціонал зарядної  станції дозволяє паралельно із очищенням заряджати електробритву. Для чоловіків, які цінують свій час – такий варіант найкращий і найбажаніший! Завдяки мастилу всі бритвені елементи ретельно змащуються, що забезпечує довготривале користування та відмінну роботу пристрою.

Для яких бритв виробляють зарядні станції Braun:

  • Електробритва Series 3
  • Електробритва Series5
  • Електробритва Series6
  • Електробритва Series7
  • Електробритва Series9

Станція очищення Braun – вірний помічник у будь який час

Додатковою перевагою станції є її зручність та комфортність. Без зайвих труднощів поміщається в дорожню валізку або ручний чемодан. На полицях у ванній займає мінімально місця і самостійно оновлюється до наступного очищення. Станція очищення та підзарядки - відмінне рішення для чистоти та заряду ваших бритв.

Купити станцію підзарядки та очищення в фірмовому магазині 

Наш фірмовий магазин Braun продає тільки оригінальні товари та аксесуари, тому клієнт повністю захищений від підробок. Наші менеджери залюбки підберуть правильний аксесуар для вашого пристрою і зроблять це швидко і безпомилково.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку