Тример для носу
Товарів у категорії: 1

Тример для носа і вух Браун 

В нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші тримери для носа і вух Braun, які офіційно поставляються в Україну.

Тример для носа і вух Braun - ефективна боротьба з небажаним волоссям у важкодоступних місцях

Кожному чоловікові або жінці з віком доводиться стикатися з делікатною проблемою - волосся в носі і у вухах стає довше. В основному це доставляє фізичний дискомфорт, але також може приковувати осуджуючі погляди навколишніх людей. Від цього стає ніяково і примушує зайвий раз засумніватися у своєму зовнішньому вигляді.

Бритва для носа була створена для безпечного видалення небажаних волосків в делікатних місцях, з чим вона успішно впоралася. У більшості випадків використовувалися для зрізування волосся у вухах і носі манікюрні ножиці. Дуже часто це призводило до порізів, а також великої втрати часу. Але з тримером від компанії Braun EN 10 все змінилося, і ця процедура стала приносити тільки позитивні емоції.


Машинка для стрижки волосся в носі - попит і пропозиція 

Компанія Браун завжди стежила за тенденціями світового ринку і піклувалася про потреби кожної людини. Перш ніж випустити свій новий продукт, було проведено безліч соціальних опитувань і досліджень. Таким чином після довгих обговорень і розробок у виробництво був запущений тример для носа і вух Braun EN 10.

Побачивши успішність цього підприємства, виробник почав комплектувати універсальні набори для стайлинга насадками для носа і вух. І це здобуло успіх у всьому світі.


Купити тример для носа 

Машинка для стрижки волосся в носі і вухах дуже проста у використанні. Для включення досить вставити в прилад батарейку або акумулятор типу АА 1шт. і зрушити перемикач великим пальцем руки. Після використання можна промити виріб під проточною водою або прибрати зайву щетину щіточкою для чищення. У комплекті йде захисний ковпачок, який дозволяє постійно тримати голівку тримера в чистоті. Також він запобігає фізичній дії на леза, що знаходяться усередині. Купити тример для носа і вух Braun EN 10 завжди можна у фірмовому магазині Braun.in.ua за прийнятною ціною, або зробити перед замовлення.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку