Жіночі бритви
Товарів у категорії: 4

Жіноча електробритва Браун 

В каталозі нашого фірмового магазину ви можете знайти усі найсучасніші електробритви жіночі Braun, які офіційно поставляються в Україну.

Жіноча бритва Браун Lady Shaver - еталон гладкості без болю і роздратування шкіри

Німецькою компанією Braun був розроблений ефективний прилад для видалення небажаного волосся на ногах, в зонах бікіні і пахвах. Бритва жіноча електрична дуже добре підходить тим жінкам, у яких буває роздратування на шкірі від використання бритвеного станка. Вона дуже швидко справляється зі своїм завданням і не залишає після себе небажаних порізів.


Жіночі електробритви - потрійний догляд за шкірою

Бритва для жінок Braun забезпечує повноцінний догляд за усім тілом. Розробники компанії наділили її рядом корисних функцій :

  • Плаваюча сітка, яка знаходиться в бритвеному блоці електробритви, одним легким дотиком зрізає небажані волоски.
  • Впоратися з довгим волоссям і зробити чіткі лінії в зоні бікіні допоможе зручний тример.
  • Очистити шкіру від ороговілої шкіри можна за допомогою спеціальної насадки для пілінга.


Жіночі бритви яка краще

Електрична бритва для жінок була випущена компанією Браун в трьох модифікаціях. Основна їх відмінність полягала в елементі живлення і додаткових насадках.

  • Бритва для ніг жіноча Braun LS 5160 є самою бюджетною версією. У неї живлення від батареї типу АА і в комплекті є одна насадка OptiShave.
  • Працює жіноча бритва для ніг Braun LS 5360 лише від мережі. Вона буде відмінним рішенням для домашнього використання. У комплектацію входять 2 насадки: OptiShave і насадка-тример.
  • Електрична бритва жіноча Braun LS 5560 є флагманом жіночих бритв. Її виділяє вбудований акумулятор, який забезпечує безперебійну роботу бритві на 40 хвилин.

Усі жіночі електробритви Браун прості у використання і обслуговуванні. Після кожної процедури досить просто промити верхню частину приладу під струменем проточної води.


Купити жіночу електробритву Braun 

Дозволити купити електробритву жіночу Braun Lady Shaver може собі будь-яка представниця прекрасної статі, так-як ціна цього приладу порівняно не велика. Також жіноча машинка для гоління буде відмінним подарунком від улюбленого чоловіка на день народження, річницю або на Новий Рік. Цей прилад завжди буде затребуваний, не залежно від пори року.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку