Звукові зубні щітки Oral-B
Товарів у категорії: 4

Звукова зубна щітка Oral-B

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні звукові електрощітки ОралБі  які офіційно поставляються в Україну.

Електрична зубна щітка із звуковою системою вібрації - огляд

Звукові щітки Oral-B використовують технологію звукових вібрацій, щоб забезпечити глибшу й ефективнішу чистку зубів і ясен. У такій щітці щетинки в рух приводить звукова хвиля. Ця технологія дає змогу здійснювати щетинкам набагато більше рухів, ніж під час чищення електромеханічною щіткою. Звукова щітка вважається більш досконалою, ніж щітка, яка працює за принципом 2D технології. Вона ефективно бореться з утворенням зубного каменю, видаляє зубний наліт, а також ретельно очищає зубні проміжки від залишків їжі.

Звукові щітки комплектуються різними насадками, які можна легко змінювати. Насадку варто обирати відповідно до типу чищення та індивідуальних потреб.

Як працюють звукові електро щітки?

У звуковій зубній щітці щетинки коливаються завдяки хвилям в діапазоні до 260 Гц. Від коливань щетинок зубна паста змішується з водою та слиною й утворює густу піну. Ця піна легко проникає в усі проміжки між зубами, активно очищає від нальоту, залишків їжі, а також бактерій всі важкодоступні місця. Імпульсні рухи щетинок додають ефективності цьому процесу та роблять очищення ще досконалішим. 

Звукова щітка здатна масажувати ясна, завдяки чому вона покращує кровообіг в них.

Частота руху щетинок у звукових щіток перебуває в діапазоні від 18 тис. до 40 тис. рухів на хвилину. Звукові щітки вважаються більш інтенсивним способом очищення зубів, ніж ультразвукові або механічні.

Звукові щітки абсолютно безпечні для людей з чутливою емаллю, а також для дітей, тому багато дитячих щіток виготовлено на основі звукової технології. Вони дають змогу дітям якісніше очищувати зуби. Прилад не пошкоджує імпланти, брекети, а також зубну емаль.

Електрощітка зубна із звуковими вібраціями - переваги 

Звукові зубні щітки Oral-B Pulsonic мають низку переваг порівняно з традиційними ручними щітками:

  • Ефективніше чищення. Звукові щітки використовують технологію звукових вібрацій, яка забезпечує глибше та ефективніше чищення зубів і ясен, порівняно з традиційними щітками.
  • Висока швидкість чищення. 
  • Звукові щітки Oral-B часто мають кілька режимів чищення. Це дає змогу вибрати відповідний режим для індивідуальних потреб.
  • Звукові щітки Oral-B оснащені датчиком тиску, які попереджають, якщо ви занадто сильно натискаєте на щітку. Це допомагає запобігти пошкодженню зубів і ясен.
  • Деякі з моделей можуть підключатися до застосунку на смартфоні, який допомагає відстежувати статистику чищення зубів, дає рекомендації щодо догляду за порожниною рота.

Потрібна звукова щітка Pulsonic або звичайна зубна щітка електрична, все це можна придбати в нашому фірмовому магазині Браун в Україні з додатковими знижками. Достатньо просто зателефонувати за номерами вказаними на сайті, або залишити швидке замовлення. 

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку