Oral B Pulsonic

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні електрощітки OralB Pulsonic які офіційно поставляються в Україну.
 

Електрична зубна щітка Braun Oral-B Pulsonic - опис

Звукові щітки Braun Oral-B Pulsonic - це електричні зубні щітки, що створені для ефективного та дбайливого чищення зубів і ясен. Вони працюють за технологією "Pulsonic", та створюють до 39 000 коливань за хвилину для видалення нальоту та масажу ясен.
Зубні щітки мають компактну головку, яка дає змогу досягти важкодоступних місць у порожнині рота. Вони також оснащені зручною ручкою, яка забезпечує комфортне та надійне утримання в руці.
Кілька режимів чищення задовольнять індивідуальні потреби користувачів. Щітка може мати режим повсякденного, делікатного та інтенсивного чищення.
У комплект до зубної щітки зазвичай входять кілька насадок, які можна легко замінити.
Звукові щітки мають високу ефективність чищення зубів і ясен у комфортному та зручному виконанні.


Звукова зубна щітка Pulsonic - принцип роботи

Принцип роботи звукової зубної щітки ґрунтується на використанні високочастотних коливань для ефективного видалення зубного нальоту і масажу ясен.
Коли зубна щітка увімкнена, двигун створює швидкі коливання, які передаються на насадку. На кінці щітки розташовано безліч дрібних щетинок, які швидко рухаються вгору і вниз, а також у сторони. 
Ці швидкі коливання дають змогу щетинкам ефективно проникати у важкодоступні ділянки порожнини рота, куди звичайна зубна щітка не може дістатися. Вони м'яко, але ретельно видаляють зубний наліт і допомагають запобігти розвитку карієсу та захворювань ясен.
Деякі моделі щіток також мають таймер, що допомагає користувачеві стежити за тривалістю чищення зубів, та індикатор заряджання, що попереджає про необхідність заряджання щітки.
Інтенсивність очищення зубів залежить від обраного режиму роботи електричної щітки та встановленої на неї насадки. Як правило, щітки комплектуються кількома насадками та можуть працювати в різних режимах.


Звукові електро щітки - переваги

Звукова щітка має низку переваг порівняно з іншими видами електричних зубних щіток:
  • •    Аксесуар ефективно видаляє зубний наліт, бактерії, залишки їжі, перешкоджає утворенню зубного каменю.
  • •    Щетинки електричної зубної щітки рухаються набагато швидше та інтенсивніше, що забезпечить якісніше очищення за однаковий проміжок часу.
  • •    Звукова зубна щітка попри високу інтенсивність очищення не пошкоджує пломби, брекети та інші конструкції.
  • •    Звукові зубні щітки безпечні для дітей та людей із чутливими зубами.
 
Купити електричну зубну щітку Braun Pulsonic на 100% оригінальну, можна у нашому фірмовому інтернет-магазині. Менеджери колл-центра обов’язково вам допоможуть при оформленні замовлення, і проконсультують, якщо буде така необхідність.