Електрична бритва Браун серія 7 360 Flex

У нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші електричні бритви Braun 7-ої серії, які офіційно поставляються в Україну.
 

Огляд бритви Braun Series 7 - швидке і безпечне гоління вже багато років.


Швидке і комфортне гоління без подразнення - так коротко можна охарактеризувати електробритви Браун 7 серій. Вони дійсно були одні з кращих бритв у всьому світі і завжди займали лідируючі позиції з продажів. 

Чим вони такі добрі? Як їм вдалося підкорити серця такій кількості чоловіків?

Основні характеристики:
 • - Плаваюча голівка і різальні елементи. Завдяки цій функції немає необхідності робити додаткові рухи, які можуть привести до небажаного подразнення. Бритвена голівка сама підлаштовується під контури вашого обличчя.
 • - Система Sonic. Бритва робить 10000 мікровібрацій в хвилину. У приладі встановлена потрійна бритвена система, відповідно бритва здійснює 30000 різальних рухів. Вібрація розгладжує шкіру на обличчі, що дозволяє зробити зріз щетини максимально до її кореня. Саме завдяки цій функції бритва 7 серій за якістю гоління прирівнюється до станка.
 • - Регулювання режимів гоління. Кожен користувач може настроїти потужність роботи бритви виходячи зі своєї потреби. Прилад оснащений п'ятьма режимами інтенсивності.
 • - Висувний тример. Дуже корисний для підрівнювання бороди, вусів і бакенбард.
 

Огляд нової електричної бритви Braun Series 7 360 Flex


У 2020 році в компанії Braun сталося оновлення модельного ряду багатьох категорій. Ця доля і не обійшла бритви Браун 7-ої серії. На скільки вони хороші і чи повторять успіх своїх попередників час покаже.

Основні характеристики:
 • - Плаваюча голівка на 360 градусів і плаваючі елементи. Окрім плаваючих бритвених елементів у бритві реалізована функція рухливої голівки на 360 градусів. Це дозволяє приладу повністю повторювати контури вашого обличчя, і мінімізує подразнення на шкірі.
 • - Auto Sense Technology. Ця функція автоматично підлаштовує потужність двигуна до густини і жорсткості щетини користувача.
 • - Зручний корпус. Нові бритви Series 7 були повністю змінені по дизайну. Це стало можливим завдяки зменшенню на 50% використовуваної трансмісії. Оновлений корпус став зручнішим. Тепер завдяки цій інновації молоді люди не відчуватимуть дискомфорт під час гоління.
 • - Оновлений ЖК дисплей. Дисплей став зрозумілішим і зручнішим.
 • - Додаткові насадки. До бритв Браун нового покоління можна докупати окремо велику кількість насадок. Окрім стандартних аксесуарів як бритвена касета, сталі доступні: станція відчистки і заряджання Clean&Charge, насадка-щіточка для обличчя, насадка для щетини, насадка-тример, насадка-грумер для тіла, а також зарядна станція.

Що виробник залишив без змін в старій і новій версії бритв Series 7 :
 • - Система Wet&Dry. Водонепроникна бритва на усі 100%, дозволяє використати прилад у ванній або під душем. Щоб процедура була максимально дбайливою, нанесіть перед голінням на шкіру пінку або гель.
 • - Li-ion акумулятор. Цей тип акумулятора не має пам'яті, відповідно його можна заряджати в слушний час. Завдяки функції "швидкої зарядки", бритву можна зарядити на один сеанс гоління за 5 хвилин. Час повної зарядки акумулятора складає 1 годину, а час роботи - 50 хвилин.
 • - Виробництво Німеччина. Більшість електричних бритв Braun роблять в Німеччині. Це запорука тривалої служби і якісної збірки.
 • - Жорсткий дорожній футляр. Оскільки 7-а серія вважається преміальною, кожна електробритва укомплектовано жорстким дорожнім футляром.
 

Як купити електробритву Braun Series 7 360 Flex

Купити електробритву Braun Series 7 360 Flex можна у фірмовому інтернет-магазині Braun.in.ua. Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять споживача, і підберуть оптимальну комплектацію.