Електрична бритва Braun серія 1

У нашому каталозі ви можете знайти всі найсучасніші електричні бритви Braun 1-ї серії, які офіційно поставляються в Україну.

1 899 1 299 грн.

2 299 1 699 грн.

2 699 2 099 грн.

Електробритва Braun Series 1 - простий шлях до гладкого гоління

Електробритви Браун 1-ої серії вже досить давно на світовому ринку радують своїх володарів надійністю і простотою у використанні. Перша серія добре підійде невередливим користувачам з багаторічним досвідом, у яких немає проблем з чутливою шкірою.
 

Основні характеристики бритв Braun 1 серії

Оскільки 1-а серія бритв Braun є самими бюджетними, великого набору функцій, на жаль, в них немає. Вони є найпростішими і надійнішими пристроями. Розглянемо найосновніші:
 

Висувний тример

Тример для довгого волосся розташований на корпусі. Він розміщений під великим пальцем, що дозволяє з легкістю використовувати електробритву однією рукою. Основне завдання тримера - підрівнювати бакенбарди або контури бороди і вусів.
 

Одна широка бриюча сітка

Збільшена сітка допомагає збривати більше щетини за один прохід. Це найпростіша модифікація бриючих аксесуарів від компанії Braun. Усередині електробритви під сіткою знаходиться ніж. Його функція зрізати щетину, що потрапляє у всередину.
 

Рекомендації для вас


Будь-який прилад торгової марки Браун служитиме довгі роки, якщо дотримуватися елементарних правил експлуатації і догляду.

Декілька рекомендацій для тривалої служби електробритви:
 

  • Підготовка. Перед початком гоління, переконаєтеся в тому, що акумулятор повністю заряджений. Якщо бритва працює тільки від мережі, треба перевірити чи до кінця засунутий кабель живлення в пристрій. Оптимальний діапазон температури для зарядки 15-35 °С. Під час гоління тримаєте прилад під кутом 90 градусів.
  • Догляд. Після кожного гоління необхідно почистити бритву від щетини. Це можна зробити промив верхню частину приладу під струменем води або продути і очистити щіточкою. Бажано раз на тиждень змащувати ножі і тример побутовою машинною олією, це продовжить їх термін служби. Якщо чищення відбувається за допомогою води, треба зняти сітку і різальний блок з бритви і дати їм повністю просохнути.
 

Комплектація бритви Браун 1 серії

Бритви Браун першої серії укомплектовані захисним ковпачком. Він допомагає захистити сіточку від зовнішніх чинників при транспортуванні. У комплект також входять мережевий кабель, інструкція з гарантійним талоном ззаду і щіточка для чищення.
 

Електробритва Braun Series 1 - відгуки клієнтів по всьому світу

Неодноразово в інтернет-магазин поступають дзвінки з проханням підібрати бритвену касету до електробритви саме 1-ої серії. Здивувало те, що дуже часто попадаються клієнти, які не міняли розхідник більше восьми років, хоча виробник радить робити заміну через кожні півтора роки. На пропозицію поміняти бритву на новішу, в 90 відсотках ми чули категоричне - ні. Це говорить про те, що ці електробритви, хоч і морально застаріли, але все одно влаштовують своїх користувачів.
 

Де краще купити бритву Braun Series 1

Придбати електробритву Braun Серії 1 можна у фірмовому інтернет-магазині Braun.in.ua за прийнятною ціною. Наші менеджери уважно вислухають кожного клієнта, і підберуть відповідну електробритву під будь-який гаманець.