Фотоепілятор Браун 

В каталозі нашого фірмового магазину ви можете знайти усі найсучасніші фотоепілятори Braun, які офіційно поставляються в Україну.
 

23 999 18 999 грн.

23 499 18 999 грн.

21 499 17 999 грн.

17 199 14 999 грн.

15 499 11 999 грн.

15 499 11 999 грн.

Технологія ipl - фотоепілятор для домашнього використання

Домашній фотоепілятор Braun silk expert pro відповідає найвищим стандартам якості і є лідером продажів у всьому світі. Цей продукт має високу продуктивність, завдяки чому основний процес обробки займає приблизно 8 хвилин. Процедура фотоепіляції є найпростішим і безболісним способом видалення небажаного волосся з усього тіла. Завдяки професійній технології IPL (інтенсивного імпульсного світла) Ви назавжди позбавитеся від помітних волосків на руках і ногах в домашніх умовах.

Braun фотоепілятор - принцип дії
Браун фотоепілятор впливає на меланін, який знаходиться у волосяних фолікулах, тим самим допомагає запобігти повторному зростанню волосся. При періодичному використанні тривалий час, імпульсне світло не дозволяє волоскам досягти поверхні шкіри. Безпечна і ефективна фотоепіляція досягається за рахунок автоматичного регулювання інтенсивності світла. Реалізована технологія SensoAdapt – перед кожним спалахом безперервно зчитує колір вашої шкіри.

Фотоепілятор для чоловіків 
Купити фотоепілятор для домашнього використання можуть дозволити собі і чоловіки. Він чудово підійде для видалення волосся в ділянці грудей, спини, живота, руках і ногах. Особливою популярністю фотоепіляція і лазерна епіляція користується у чоловіків-спортсменів (культуристи, бодібілдери).


Фотоепілятор Браун відгуки і рекомендації

  • - IPL фотоепілятор вже не перший рік на ринку радує наших прекрасних половинок результатом своєї роботи. Головне дотримуватися правил, вказаних в інструкції з експлуатації приладу, і він служитиме довгі роки. 
  • - Для жінок фотоепіляція протипоказана на лобі і біля очей. Основні місця використання : ноги, руки, пахви, в зоні бікіні і на обличчі (під вилицями). 
  • - Чоловікам не рекомендується користуватися фотоепілятором в інтимних зонах, в області шиї і на обличчі. Видалення щетини може привести до нерівномірного зростання волосся, через що можуть змінитися риси обличчя. 
  • - Переконливе прохання, перш ніж почати користуватися Braun ipl, якщо з шкірою були якісь проблеми, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, і перед включенням приладу прочитайте інструкцію.


Купить фотоепілятор в інтернет магазині Braun 

Фотоепілятор купить можна для усієї сім'ї, так-як користуватися їм можуть не лише жінки, але і чоловіки. Після обробки тіла цим виробом у певний період часу зростання волосся значно зменшується. Braun silk expert pro 5 та Braun silk expert pro 3 завжди можна придбати в нашому фірмовому магазині. Ми торгуємо тільки офіційною і сертифікованою технікою Braun, тому покупець може не боятися, що отримає неякісний товар або підробку.