Жіночий епілятор Браун Сілк Епіл 1

У нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші жіночі епілятори Braun Silk epil 1, які офіційно поставляються в Україну.
 

1 449 999 грн.

1 649 1 199 грн.

Епілятор Silk epil 1 - прекрасна гладка шкіра на декілька тижнів


Є думка, що перша серія епіляторів краще всього підходить для тих, хто тільки починає проводити епіляцію. Це дуже велика помилка! Якраз навпаки, Сілк епіл 1 розроблений для досвідчених користувачів, у яких маленький больовий поріг. 
За якістю епіляції і по тривалості ефекту епілятори Браун сілк епіл 1 не поступаються своїм старшим братам по серії. Головна їх відмінність полягає в тому, що процедура відбуватиметься довше і буде більш болісною.

Silk-epil 1 об'єднують такі параметри:
  • - 1 швидкість епіляції.
  • - 20 пінцетів.
  • - Тип живлення - від мережі.
  • - Країна виробництва Німеччина.
Різниця між моделями полягає в насадці для чутливих зон. Вона входить в комплект до епілятора Braun SE 1370, як і основна насадка для кращого контакту з шкірою. Епілятор Braun SE 1170 укомплектований тільки однією насадкою для поліпшення контакту зі шкірою.
 

Braun silk epil 1 відгуки

На епілятори сілк епіл 1 отримано безліч позитивних відгуків, так-як вони довгожителі на світовому ринку. В основному, позитивні відгуки клієнтів полягають в терміні служби приладу, а не у функціональності. Якщо потрібний найпростіший прилад для видалення волосся, а больовий поріг у вас маленький, то навіщо переплачувати? Епілятор Браун silk epil 1 прослужить не один десяток років, оскільки він оснащений тільки найнеобхіднішими функціями.