Жіночий епілятор Браун Сілк Епіл 3 

У нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші жіночі епілятори Braun Silk epil 3, які офіційно поставляються в Україну.
 

1 999 1 599 грн.

2 549 1 799 грн.

2 549 1 899 грн.

1 469 грн.

1 789 грн.

Епілятор Braun Silk-epil 3 - легкий спосіб видалення волосся


Епілятори Браун Сілк Епіл 3 поєднують в собі простоту у використанні і найнеобхідніший функціонал. Ці прилади вже дуже давно знаходяться на ринку і зуміли завоювати довіру у українського споживача. Ціна на епілятори Braun Silk-epil 3 прийнятна, саме це виділяє їх з усього асортименту товарів для видалення волосся від німецької компанії Браун.


Перелік основних характеристик:
  • - 20 пінцетів. Пінцетна система в епіляторах Браун дозволяє працювати з кожним волоском індивідуально, не завдаючи йому шкоди.
  • - Система підсвічування Smartlight. З цією функцією не один волос не буде упущений, навіть самий тоненький.
  • - 2 швидкісних режима. Підібрати режим епіляції дуже просто. Перший режим дуже добре підходить для делікатних зон, а другий - для інтенсивної епіляції.
  • - Пальчики SoftLift. Між пінцетами розташовані пальчики SoftLift. По своїй формі вони нагадують грибки. Їх основне призначення полягає у підійманні волосків від поверхні, направляючи їх до пінцетів.
  • - Живлення від мережі. Усі епілятори серії 3 працюють від мережі. Завдяки цьому немає прив'язки до заряду акумулятора або батарейок.

Braun silk epil 3 насадки:
  • - Насадка з масажними роликами. Масажні ролики стимулюють шкіру, тим самим мінімізують больові відчуття.
  • - Бритвена насадка з тримером. Тример чудово підходить для делікатних зон. Бритвеною голівкою можна поголити волосся в чутливих областях.
Не рідкість в епіляторах 3 серії зустріти подарункові набори. Ці прилади можуть бути укомплектовані жіночою косметичкою (Braun Silk-epil 3 SE 3415) і тримером для зони бікіні Braun FG 1100 (Braun Silk-epil 3 SE 3420).
 

Епілятор Braun Silk-epil 3 - відгуки 

Ці епілятори в основному купують досвідчені користувачі, для яких потрібний найпростіший прилад з оптимальним набором функцій і насадок. Сілк Епіл 3 є довгожителями, і їх міняють тільки якщо втрачають або розбивають.
 

Де купити епілятор Браун Сілк Епіл 3 

Купити епілятор Braun Silk-Epil 3 можна в нашому фірмовому магазині. При виборі треба звернути увагу на комплектацію приладу, так-як докупати окремо насадки буде дуже дорогим задоволенням.