Жіночий епілятор Браун Сілк Епіл 5

У нашому каталозі ви можете знайти всі найсучасніші жіночі епілятори Braun Silk epil 5, які офіційно поставляються в Україну.
 

3 099 2 199 грн.

4 099 3 299 грн.

4 099 3 299 грн.

2 999 2 299 грн.

4 499 3 689 грн.

Епілятор Braun Silk Epil 5 - інновації для бездоганно гладких ніжок


Жодна серія епіляторів торгової марки Braun не піддавалася стільком змінам, як Браун сілк эпил 5. Швидше за все це пов'язано з тим, що ці прилади завжди займали середню цінову категорію, і були доступні кожному покупцеві.


Основні функції сучасних епіляторів silk epil 5:
 • - Braun SensoSmart. Функція інформує користувача про надмірний тиск на шкіру, тим самим робить процес епіляції швидким і більш безболісним.
 • - Wet&Dry. Епілятор можливо використовувати під водою. Корпус на 100% водонепроникний. Використовуючи прилад під водою, знижуються больові відчуття.
 • - Технологія Micro - grip. 28 вдосконалених пінцетів видаляють волоски з коренем, забезпечуючи гладкість шкіри на тривалий час. Вірогідність надлому волоска скорочена до мінімуму.
 • - Нековзне руків'я. Завдяки гумовим ребристим накладкам епілятор не вислизає з рук.

Braun Silk Epil 5 насадки:
 • - насадка для початківців; 
 • - бритвена голівка з насадкою-тример; 
 • - насадка для близького контакту зі шкірою;
 • - масажна насадка;
 • - щіточка для обличчя;
 • - косметичка;
 • - пінцет з підсвічуванням.
Усі прилади укомплектовані зарядним кабелем, щіточкою для чищення і інструкцією. Кількість насадок, які входять в комплект і колір епілятора залежить від моделі.При купівлі жіночого епілятора 5 серій треба в першу чергу звертати увагу на комплектацію моделі, так-як самі прилади по функціональності однакові.
 

Braun Silk epil 5 відгуки

Епілятори Браун 5 серій довгий час займали лідируючі позиції по продажах у всьому світі і отримали величезну кількість схвальних відгуків за всю історію свого існування на ринку. Спочатку цей прилад був призначений для сухого використання і працював він тільки від мережі.
Пройшовши чергову модернізацію Series 5 подарувала нам такі бестселери як: Braun se 5185 і Braun 5329. Популярність вони отримали через те, що Braun 5185 був один з самих бюджетних приладів цієї лінійки і в комплект входила стильна фірмова косметичка, а Braun se 5329 комплектувався приладом для чищення обличчя.
Зараз епілятор Браун Сілк Эпил 5 вийшов абсолютно на новий рівень в порівнянні зі своїми старшими побратимами. Зручне прогумоване руків'я, можливість використання під водою, вдосконалені пінцети і насадка для початківців (не в усіх моделях) зробили епіляцію максимально безболісною. Цей прилад став просто знахідкою для тих, хто тільки починає знайомитися з цією процедурою.
 

Де купити епілятор Браун Сілк Епіл 5

У фірмовому інтернет-магазині Braun.in.ua Ви завжди зможете отримати професійну консультацію. Наші менеджери допоможуть з вибором і безпомилково підберуть саме те, що необхідно клієнтові. Кожен покупець завжди може розраховувати на підтримку від нашого магазину у вирішенні будь-яких питань стосовно придбаної техніки.