Жіночий епілятор Браун Сілк Епіл 7

У нашому каталозі ви можете знайти всі найсучасніші жіночі епілятори Braun Silk epil 7, які офіційно поставляються в Україну.
 

Епілятори Braun Silk epil 7 - незмінна якість епіляції, перевірена роками


Braun silk epil 7 - це були перші епілятори, які можна було використовувати під водою. Саме з них бере свій початок технологія Wet&Dry. Епілятори Wet&Dry стали дуже популярними у всьому світі. Виробник приймає рішення впровадити цю технологію в нові серії епіляторів Braun silk epil 9 та Braun Silk epil 9 Flex.

Епілююча голівка в епіляторах Браун Сілк Эпил 7 оснащена технологією Close-Grip, завдяки якій прилад видаляє волоски завдовжки від 0.5 мм. Підіймати прилеглі близько до шкіри волоски допомагають пальчики SoftLift, що візуально нагадують грибки. Вони розташовуються між сорока пінцетами на епілюючий голівці.

Для того, щоб епіляція проходила комфортніше в темний час доби або у приміщенні з поганим освітленням в прилад встановлено підсвічування Smart Light.

У нових моделях Braun silk epil 7 виробник почав використати технологію SensoSmart, яка завдяки датчику сигналізує користувача про надмірний тиск на шкіру.
 

Епілятор Braun SE 7561 - огляд 

Braun silk epil 7 561 являється культовим епілятором, який випускається вже тривалий час. Його варто відмітити окремо, так-як він єдиний зі своєї серії не піддався яким-небудь змінам. Єдине, що змінив виробник в braun 7561 - це комплектацію. Маючи у своєму арсеналі найбільшу кількість насадок, він отримав ще і тример для бікіні.

Braun Силк Эпил 7 насадки:
  • - масажуюча насадка для більш безболісної епіляції; 
  • - бритвена голівка дозволяє голити волосся в місцях, де процес епіляції найбільш хворобливий, а насадка-тример залишати певну довжину волосся;
  • - насадка для кращого контакту з поверхнею значно прискорює процес епіляції; 
  • - насадка для зон підвищеної чутливості скорочує зону єпіляції, щоб зменшити больові відчуття; 
  • - насадка для епіляції обличчя дозволяє точково видаляти волосся в області брів або над верхньою губою; 
  • - тример для бікіні допоможе видалити волосся або зробити зачіску в інтимних зонах.
 

Епілятор Braun silk epil 7 купити може кожен

На епілятори Braun silk epil 7 ціна не сильно підіймалась упродовж останніх п'яти років в порівнянні з іншими серіями. Це пов'язано з тим, що кардинально прилад не піддався змінам. Епілююча голівка Браун Сілк Эпил 7 і дизайн залишилися колишніми.