Жіночий епілятор Браун Сілк Епіл 9 

В нашому каталозі ви можете знайти всі найсучасніші жіночі епілятори Braun Silk epil 9, які офіційно поставляються в Україну.
 

5 299 3 999 грн.

7 299 5 999 грн.

8 399 7 599 грн.

Браун Сілк Эпил 9 - краса і гладкість вашої шкіри


Багата комплектація, широкий функціонал, швидка і безболісна епіляція - це ключові тези, якими можна охарактеризувати епілятор braun silk epil 9. 

Епілятор Браун 9 має водонепроникний на 100% корпус і підсвічування SmartLight, яке дозволяє побачити навіть найменший волос. 

Прилад оснащений сорока збільшеними пінцетами з технологією Micro-Grip tweezers, яка мінімізує надлом волосків при епіляції.

Використовувана технологія SensoSmart (датчик тиску) в braun silk epil 9, дозволяє оптимізувати процес, зробивши його безпечнішим і швидшим. 

Також важливим чинником для купівлі Браун 9 стане Li-ion акумулятор, з яким можна проводити процедуру безперервно 50 хвилин. 2 години необхідно, щоб батарея була знову повністю заряджена.


Braun Silk Epil 9 насадки: 
  • - насадка для пілінгу (щіточка SkinSpa) - запобігає вростанню волосся; 
  • - масажна насадка - покращує кровообіг; 
  • - масажна насадка з шипами робить процес менш хворобливим; 
  • - насадка-бритва з тримером дозволяє збрити волосся в най хворобливіших областях або залишити певну довжину;
  • - насадка для максимального контакту - скорочує час епіляції; 
  • - насадка для чутливих місць - примусово скорочує зону епіляції; 
  • - точкове видалення волосся - насадка дозволяє видаляти волоски в області верхній губи і брів; 
  • - прилад для обличчя - забезпечує комплексний догляд за обличчям.


Braun Silk Epil 9 відгуки

Епілятори Браун Сілк Эпил 9 вважаються одними з самих кращих приладів для видалення волосся сучасності. Ми вже отримали безліч позитивних відгуків від наших українок і купу відео знятих блогерами. Звичайно, на епілятор braun silk epil 9 ціна трохи кусається, але представництво постійно радує нас всілякими акціями, у тому числі і зниженням цін.
 

Де купити епілятор Браун сиілк эпил 9 

Braun Silk Epil 9 купити можна в інтернет-магазині Braun.in.ua. Професійна консультація, безкоштовна доставка по усій Україні і постійна підтримка клієнтів - це найважливіші правила нашого фірмового магазину Braun. Ми раді кожному дзвінку, зателефонуйте і самі переконаєтеся в цьому!!!