Жіночий епілятор Браун Сілк Епіл beauty set 

В нашому каталозі ви можете знайти усі найсучасніші жіночі епілятори Braun Silk epil beauty set, які офіційно поставляються в Україну.
 

Набори Braun Silk epil Beauty Set - для бездоганно гладкої шкіри усього тіла 


Браун Beauty Set створений для комплексного догляду за усім тілом. Ці набори завжди багаті на комплектацію. За допомогою додаткових насадок можна мінімізувати хворобливі відчуття від процедури. Якщо ж у дівчини високий больовий поріг, тоді варто використовувати епілятор під водою. Для видалення волосся в чутливих зонах згодиться насадка-бритва, а якщо треба залишити незначну довжину досить надіти на неї знімний тример. Окрім епілятора і основних насадок в комплект набору входить прилад для обличчя. З його допомогою можна очистити лице і провести епіляцію, де це необхідно.


Braun Beauty Set 9 Flex 

Виділяє ці епілятори повністю рухлива голівка, в якій розташовуються 40 пінцетів з технологією MicroGrip Tweezer. Завдяки ергономічній ручці з нековзним покриттям епіляція під водою стає комфортнішою. Такі використовувані технології як датчик SensoSmart і система підсвічування Smartlight допоможуть добитися бездоганного результату.

Модельний ряд на кінець 2020 року складається з двох приладів:
  • - Епілятор braun silk epil 9100 Flex 
  • - Епілятор braun silk epil 9300 Flex


Braun Beauty Set 9 

Найбільш популярні епілятори серед покупців саме Браун Сілк Эпил 9, так-як ці прилади вже давно продаються і зарекомендували себе з позитивного боку. У них є усі сучасні функції і велика кількість насадок, а додаткова комплектація у вигляді приладу для обличчя, підігріває до них інтерес потенційного покупця.

Модельний ряд на кінець 2020 року складається з трьох приладів: 
  • - Епілятор Braun silk epil 9 995 
  • - Епілятор Braun silk epil 9 985 
  • - Епілятор Braun silk epil 9 975


Braun Beauty Set 5 

Епілятор Braun 5 895 яскравий представник серії Beauty Set Silk epil 5. У ньому є усі популярні насадки і щіточка для обличчя з трьома змінними голівками. Для зручного зберігання прилад комплектується фірмовим мішечком. Епілятор Braun Сілк Эпил 5 SES 5/895 вважається одним з бюджетних приладів серії Beauty Set, за рахунок невеликої епілюючої голівки в якій встановлені 28 пінцетів.