Електричні бритви Braun

В нашому каталозі ви можете знайти всі самі сучасні електричні бритви Braun, які офіційно поставляються в Україну.

2 799 1 999 грн.

2 799 1 999 грн.

4 399 3 299 грн.

2 299 1 599 грн.

2 699 2 099 грн.

2 799 1 999 грн.

2 399 1 799 грн.

2 199 1 649 грн.

20 999 14 999 грн.

20 999 14 999 грн.

Електробритва Braun - це просто чергова покупка, або щось більше

Фірмові електробритви Braun - це високоякісна техніка від відомого німецького бренду, який дорожить своєю репутацією, тому спеціально створений відділ контролю якості, перевіряє кожну нову модель в брендовій лінійці компанії Braun, щоб вона перед виходом в продаж була бездоганною.
 

Електричні бритви Браун мають найкращі якості ефективності і надійності, серед них варто відзначити такі:

  • - ніколи не підведе у відповідальний момент;
  • - якість бритви Браун в кожному болтику і в кожній деталі;
  • - завжди гладко виголене обличчя;
  • - процес гоління стає швидким і безпечним;
  • - бритва Браун проста, зручна і практична.

Для багатьох чоловіків процес гоління - це справжні тортури. По-перше, це втрата дорогоцінного часу, а по-друге, при використанні звичайної бритви бувають небажані наслідки у вигляді порізів або подразнення шкіри на обличчі. З правильно підібраною електробритвою Braun гоління стає якісним, швидким і безпечним.
 

Що потрібно знати про бритви Браун

Німецький виробник в своєму арсеналі має цілий ряд різних по комплектації і функціоналу серій електричних бритв. «Старші» серії отримують всі самі високотехнологічні новинки, а також максимальне число бритвених елементів, але і ціна бритви Braun з такого асортименту досить висока. Що ж стосується більш простих і дешевих рішень в даній області, то, не дивлячись на відсутність або наявність тих чи інших функцій в їх комплектації, всі вони забезпечують бездоганне гоління на кожен день.
 

Особливості серій бритв Браун

Бритви Braun Series 1 - з одним бритвеним елементом. Прості в експлуатації і по функціоналу. У бритвах Series 1 є висувний тример для підрівнювання бороди і бакенбард. Вони всі призначені для сухого гоління. У бритвах Браун серії 1 є моделі, які працюють як від мережі, так і від мережі/акумулятора.

Бритви Braun Series 3 - з трьома рухомими бриючими елементами. Є моделі, що працюють тільки від акумулятора для гоління у ванній або під душем, і від мережі/акумулятора, призначені для сухого гоління. Потрібно відзначити, що в деяких моделях бритв Braun Series 3 присутня система автоматичної очистки. Умовно бритви Браун серії 3 можна розділити на 3 типи:

  • - без висувного тримера і з акумулятором меншою ємності;
  • - без висувного тримера, зі стандартним акумулятором;
  • - з висувним тримером і зі стандартним акумулятором.

Бритви Braun Series 5 - з трьома рухомими бриючими елементами і плаваючою головкою. Всі моделі 5 серії бритв Браун водонепроникні. Їх можна використовувати для гоління в душі або ванні. У всіх бритвах Braun Series 5 є висувний тример для точкового підрівнювання щетини. Крім комплектації бритви Braun серії 5 можна умовно розділити на 2 типи:

  • - без бази очищення;
  • - з автоматичною системою очищення і дезінфекції Clean & Charge.

Бритви Braun Series 7 - з трьома рухомими бриючими елементами, плаваючою головкою і інтелектуальною системою пульсації Sonic, яка здійснює 30000 ріжучих рухів на хвилину. У бритвах Браун 7 серії є регулятор потужності і висувний тример для підрівнювання щетини. Всі вони водонепроникні і розраховані для використання у ванній. Основні відмінності між бритвами Браун 7 серії - це колір, комплектація і наявність системи автоматичної очистки.
 

Бритви Braun Series 8 - оснащені трьома бриючими елементами, плаваючою головкою, інтелектуальною системою пульсації Sonic, 32-бітовим процесором і інформативним дисплеєм. У бритвах 8 серії воістину широкий модельний ряд, де кожен зможе підібрати собі бритву, як по комплектації, так і за колірною гамою. Всі вони водонепроникні, що дає можливість їх використовувати у ванній, не побоюючись небажаних наслідків. Є моделі з базою очищення і дезінфекції, так і без неї.
 

Бритви Braun Series 9 - з чотирма рухомими бриючими елементами, плаваючою головкою, інтелектуальною системою пульсації SyncroSonic, яка здійснює 40000 ріжучих рухів в хвилину і інформаційним дисплеєм. Основні кольори електробритв Браун 9 серії - це сріблястий і чорний. Всі бритви Braun 9 серії водонепроникні і мають висувний тример. Також в асортименті є бритви, укомплектовані системою очистки та дезінфекції Clean & Charge.