Чоловічий Фотоепілятор Браун 

В каталозі нашого фірмового магазину ви можете знайти усі найсучасніші чоловічі фотоепілятори Braun, які офіційно поставляються в Україну.

Чоловічий фотоепілятор у не сучасному світі


Чоловіча епіляція бере свої витоки з Древньої Греції. Знатні громадяни у той час хотіли бути схожими на Аполлона. Для досягнення своєї мети вони пропарювали тіло в термах, після чого терпіли декілька годинний сеанс видалення волосся на тілі. Це була досить неприємна процедура: на нитку намотували кожен волосок, і висмикували його.
Усі ці каторги афінські чоловіки терпіли більшою мірою не через красу, а із-за гігієнічних міркувань. Шкірне сало і піт були поживним середовищем для розмноження бактерій та появи прищів, запалень, і інших напастей.



Видаляти волосся на тілі або ні?


Нещодавно чоловіки з густою щетиною на грудях і спині користувалися винятковою популярністю у жіночої статі, так-як це вважалося особливою ознакою сексуальності. Збривали волосся на тілі тільки працівники харчової галузі, артисти і спортсмени. Чоловіки почали стежити за гладкістю шкіри на тілі з появою моди на тату і красивий рельєф м'язів. Все частіше почалися походи в спортзали і все частіше в косметичні салони. 
Останнім часом епіляція в домашніх умовах стала на багато доступніша і це дуже спростило чоловічу боротьбу з небажаною рослинністю на тілі. Щоб волосся на тілі перестало бути проблемою, вам знадобиться фотоепілятор і всього декілька хвилин на тиждень, а приємним бонусом буде безболісність процедури.



Особливості фотоепіляції у чоловіків


Компанія Braun підхопила нову тенденцію і створила IPL епілятор для чоловіків. Цей прилад має великий термін служби лампи та сенсор тону шкіри, що робить процедуру швидкою і безпечною. Важливо запам'ятати, що чоловікам не можна обробляти шию і інтимну зону. Також не рекомендується використовувати фотоепілятор Браун для видалення щетини на обличчі. Це може спричинити її нерівномірне зростання.



Купити фотоепілятор Braun для чоловіків 


Отримати повну консультацію і придбати фотоепілятор для чоловіка можна в нашому фірмовому магазині. Бренд-менеджери компанії Braun з радістю нададуть необхідну інформацію, і відправлять товар на будь-яке зручне відділення логістичної служби.