Догляд за волоссям

Догляд за волоссям

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні товари по догляду для волоссям Браун які офіційно поставляються в Україну.

Волосся – один із найпривабливіших природніх аксесуарів зовнішнього вигляду жінки. Його доглянутість багато про що говорить – впевненість, любов до себе, вміння доглядати за собою та насолоджуватись цінністю, яку тобі подарувала природа. Існує багато продукції для догляду за волоссям, але найважливіше – це професійність та якість, які мають на меті не пошкодити волосся, а навпаки – зробити його ще більш красивішим. Німецька продукція Braun відмінно справляється із цим завданням.


Асортимент товарів по догляду за волоссям 

Асортимент каталогу налічує більше тридцяти видів різноманітної продукції для усіх типів волосся: сухого, жирного, змішаного та нормального. Серед товарів: гребінець з іонізацією, випрямлячі для волосся, плойки, фен-щітки, професійні фени зі змінними насадками тощо. До функціональних властивостей випрямлячів Braun входять: можливість регулювання температури від 120 до 200 градусів й керамічне покриття пластин. Ці характеристики збережуть волосся від подразнення та опіків. Плойка для створення кудрів оснащена функцією іонізації, п’ятьма температурними режимами, швидко нагрівається до потрібних градусів, а розмір щипців 25 мм допоможе зробити бажану хвилясту завивку.


Фен Браун – якість на довгі роки 

Фен – один із найпотрібніший аксесуарів для догляду за волоссям. Саме він за лічені хвилини зробить бажану укладку, висушить волосся та вкладе навіть дуже неслухняні пасма. Фени Braun мають свої особливості: компактні та зручні у використанні, функція іонізації, 2/2 режими повітряного потоку й температури, функція інфрачервоного нагріву та рівномірного розподілу тепла, холодний потік повітря. Ці властивості є дуже важливими для структури волокон волосся, які легко можуть постраждати від надто теплої температури чи холодного потоку повітря. Німецька продукція Braun -  професійний догляд за волоссям, якого заслуговує кожна жінка.


Купити фен Braun в фірмовому магазині Браун в Україні

Получити вичерпну інформацію про модельний ряд продукції по догляду за волоссям завжди можна у наших менеджерів call-центру. Швидка доставка за декілька діб, ввічливий персонал, постійні знижки, висококваліфіковані працівники – це нас помітно виділяє серед конкурентів. Ми раді допомогти кожному клієнту не тільки в покупці товару, а ще у вирішенні питань стосовно гарантійного та післягарантійного обслуговування. Завітайте до нашого магазину Braun і получіть купу позитивних емоцій!

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку