Електричні зубні щітки

Електрична зубна щітка ORAL-B

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні електро щітки орал бі  які офіційно поставляються в Україну.

Догляд за гігієною рота – справа дуже важлива та необхідна для кожного. Адже це не лише про красивий зовнішній вигляд зубів, а й про здоров’я всього організму. Висока ефективність електричних зубних щіток, порівняно із звичайними, давно доведена стоматологами та вченими. Разом із цим електрична щітка є відмінним подарунком як для дорослих, так і для малечі.

Електрощітка зубна – види та комплектація 

Німецька компанія Braun представляє широкий асортимент зубних щіток, у комплектації з різними необхідними девайсами  та насадками. Наприклад, електрична щітка Oral-b iO 8 має в комплекті дорожній футляр з функцією зарядки, футляр для насадок та зарядний пристрій. Комплекти представлені у білому та чорному кольорі – стильно, класично, сучасно. Також в наявності є іригатори із високою технологією чищення – мікробульбашковою. До комплекту входить: контейнер для води, контейнер для насадок, набір кріплення на стіну, 4 насадки для іригатора. Кожна електрична щітка обов’язково має додаткову насадку та зарядну станцію. Braun – технології, які турбуються про комфорт та красу вашої посмішки.

Дитяча електрична зубна щітка – здоров’я та доглянутість навіть найменших зубастиків  

Для хлопчиків та дівчат представляємо серію електричних щіток з дизайном улюблених мультфільмів: Історія іграшок, Тачки, Холодне серце, Міккі Маус. Такий вигляд захопить кожну дитину, а чищення зубів стане цікавим та звичним щоденним ритуалом. В комплект до зубної щітки входить насадка Oral-B,  зарядна станція та маленький дитячий подарунок – наклейки з улюбленими персонажами. Якість зубних щіток Braun найвища, тому зубки ваших дітей будуть доглянуті та здорові. 

Купити електричну зубну щітку в фірмовому магазині Браун в Україні

Дуже важливо перед покупкою електрощітки орал бі звернутися до стоматолога. Він перевірить порожнину рота і зможе порадити яка саме щітка чи комплект насадок найліпше підходить саме вашим зубам. Далі наші спеціалісти зможуть підібрати зубну щітку зі всього асортименту ґрунтуючись саме на потребах клієнта. В нашому магазині присутній тільки на 100% оригінальний товар, тому покупцю не треба турбуватися, що  йому продадуть неякісний виріб або підробку. Від спілкування з call-центром Ви залишитесь задоволені, а додаткові знижки будуть приємним бонусом до покупки.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку