Насадки та аксесуари

Аксесуари та насадки Braun.

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні насадки та аксесуари, які офіційно поставляються в Україну.

Прагнення чоловіків виглядати доглянуто та стильно завжди залишається незмінним. Сучасна тенденція диктує найголовніше правило доглянутості усіх часів: завжди залишайся собою - джентльменом із ідеально виголеною щетиною, інтелігентом із імпозантними вусами або енергійним молодиком, який ретельно доглядає за бородою. Ким би ти не був – зовнішній вигляд завжди справляє найперше враження, і якщо ти прагнеш зробити його позитивним – вміння та бажання доглядати за собою точно допоможуть.

Насадки на бритву та різноманітні аксесуари

Різноманітна продукція Braun підходить як чоловікам, які обожнюють доглядати за бородою і ретельно стежать за її акуратністю, так і жінкам котрі слідкують за зовнішнім виглядом і намагаються бути завжди бездоганними. Для того, аби електробритви і епілятори Браун виконували професійну свою роботу – піклуйтесь про них. Ми пропонуємо переглянути асортимент насадок та аксесуарів, які триматимуть ваших помічників в найкращому стані та будуть завжди під рукою: 

  • Бритвені касети;
  • Насадки для бритви;
  • Картриджі для бритви;
  • Зарядна станція для бритви;
  • Станція очищення та підзарядки;
  • Чохол для бритви;
  • Насадки для зубних щіток Braun Oral-B;
  • Аксесуари для епіляторів.

Насадки та аксесуари створені для тривалого та якісного використання одного приладу. Тобто немає необхідності кожного разу купляти весь набір бритвеного комплекту, досить просто придбати насадки для електробритви чи зміну сітку. Так само це працює із станцією зарядки чи очищення – одноразова покупка забезпечить довготривале користування і відмінний результат в догляді.  Чохол для бритви забезпечить зручність та комфорт в подорожах чи відрядженнях. Асортимент доповнений аксесуарами для епіляторів та насадками для зубних щіток – забезпечуємо наших покупців великим вибором продукції.

Купити насадки на електробритву, епілятори чи зубну щітку 

Придбати необхідний товар, ви завжди зможете в офіціальному інтернет магазині Braun.in,ua. Менеджер допоможе, проконсультує і безпомилково підбере те, що буде необхідно клієнтові.
Braun – професійна продукція, з якою ви назавжди забудете про барберів, стоматологів і Spa салони. 

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку