Жіноча епіляція

Товари для жінок

В нашому каталозі ви можете знайти усі самі сучасні жіночі товари Браун які офіційно поставляються в Україну.

Впевненість жінки завжди взаємодіє з її зовнішнім виглядом. Як часто ми бачимо, як їхня сміливість випромінюється щастям, красою, осяйністю. Якщо бути відвертими – за цією впевненістю стоїть тривалий догляд за собою, який водночас потребує зусиль та приносить радість. Жіночий вайб відчувається одразу, а зовнішність притягує й захоплює. І лиш жінки розуміють всі таємниці догляду, яким так захоплюються чоловіки. Одна з цих таємниць – жіноча епіляція з продукцією Braun – маленький секрет великих звершень.


Асортимент товарів для жінок

Палітра продукції Braun представлена найбажанішою технікою для жіночого догляду. Фотоепілятори, тримери, епілятори,  електробритви та додаткові аксесуари – це лиш поверхневий огляд асортименту. Кожна серія налічує десятки різноманітних продуктів, які відрізняються функціональністю та різноманітними властивостями. Каталог розроблений на будь-який смак та потребу, адже жіноча шкіра вимагає делікатного й ніжного догляду.


Подарунок жінці

Фотоепілятори представлені в комплектації з насадкою для точкової фотоепіляції, жіночою косметичкою для комфортного зберігання, бритвою Venus та зарядним пристроєм. Комплектація наборів найрізноманітніша. Наприклад, епілятор Braun Silk-epil 9 має стайлер для бікіні, насадку з масажними роликами, бритвену насадку, тример, насадку для обличчя, мішечок для зберігання, батарею ААА, зарядний пристрій та щіточку для чищення. Попитом користується комплект, в якому додатково до епілятора входять різноманітні насадки з масажними роликами для чутливої та нормальної шкіри. Бажаний для усіх епілятор для обличчя, до набору входить: епілятор, щіточка для очищення шкіри, захисний ковпачок, дзеркало з підсвічуванням, жіноча косметичка, батарея АА, щіточка для чищення. Наша продукція – mast have для жінок, які люблять себе та своє тіло. Braun для тих, хто прагне виглядати неймовірно за будь-яких умов.


Купити подарунки для жінок в магазині Браун в Україні

Ми розуміємо, що найголовніший ресурс людини це час! Наші бренд-менеджери вивчають продукцію досконало, щоб правильно і швидко виявити потребу покупця,  і закрити її. Для нас важливий кожний клієнт, і ми робимо все, аби після покупки залишалися тільки позитивні емоції на довгий час. 

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку