Доставка у магазині Braun

Доставка по Україні здійснюється протягом 1-5 днів логістичною компанією «Нова Пошта».

Доставка у відділення Нової пошти

Якщо сума замовлення перевищує 999 ₴, доставку та повернення післяплати оплачує наш магазин.

Якщо сума замовлення менше 999 ₴, частина витрат за доставку та повернення післяплати бере на себе клієнт у розмірі 50₴.

Адресна доставка кур'єрами Нової пошти

Адресна доставка по Україні здійснюється лише при оплаті товару на розрахунковий рахунок компанії. Всю інформацію про оплату на р/р можна знайти у розділі «Оплата» на нашому сайті.

При адресній доставці додаткова знижка 2% не діє. 

 

Поширені запитання

Безкоштовна доставка при замовленні товару від 999 ₴

Клієнт у відділенні оплачує лише вартість товару, і більше нічого! Повернення післяплати та доставку оплачує наша компанія.

Платна доставка при замовленні товару до 999 ₴

Клієнт у відділенні оплачує вартість товару + 50 грн., і більше нічого! Всі інші витрати за доставку та повернення коштів бере на себе наша організація.

Коли ви зможете забрати товар у відділенні після оформлення замовлення

Ми зацікавлені в тому, щоб здійснити доставку товару клієнту якомога раніше, тому буде зроблено все, щоб посилка потрапила до відділення за першої ж нагоди. Після підтвердження менеджером замовлення, передача товару зі складу кур'єру Нової пошти відбувається того ж дня, або наступного, якщо замовлення оформляється у другій половині дня.

Надійшов номер ТТН, а замовлення ще не отримано Новою поштою (не надіслано клієнту)

Зміна статусу відправлення у будній день відбувається з 17-00 до 19-00. Якщо в цей проміжок часу все ще замовлення знаходиться у статусі «Відправник ще не передав товар для відправки», тоді могли виникнути проблеми, як з відправкою зі складу, так і з прийомом посилки на Новій пошті. Всі відправки щодня проходять моніторинг нашими фахівцями і в будь-якому з цих випадків наші менеджери з'ясують, де стався збій, і в найкоротші терміни усунуть проблему.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку