Способи оплати у магазині Braun

При оплаті на банківський рахунок - додаткова знижка - 2%

При обранні оплати на рахунок компанії, вас очікує не лише зручність, але й додаткова вигода. Ви зможете скористатися спеціальною пропозицією - додаткова знижка 2% від вартості замовлення. Цей спосіб оплати дозволяє вам здійснити переказ коштів безпосередньо на наш рахунок. 

Оплату можна здійснити як онлайн з особистого кабінету банку, так і офлайн через банк або термінал. Перед оплатою обов'язково потрібно зарезервувати товар у менеджера!

Дані для оплати на рахунок:

  • Одержувач: ФОП Пічугін Сергій Ігорович
  • Код одержувача: 3089015593
  • Назва Банка: АТ КБ «ПриватБанк»
  • IBAN: UA353052990000026003035011622
  • Призначення платежу: "Плата за товар - найменування позиції та ПІБ платника».

Готівкова форма оплати

Для тих, хто більше схильний до готівкових розрахунків, ми пропонуємо можливість оплатити замовлення готівкою при отриманні товару у будь-якому відділенні компанії "Нова пошта". Цей спосіб дозволяє вам оплатити замовлення при отриманні вантажу та забрати його одразу ж в пункті видачі.

Оплата банківською карткою

Для вашої зручності, ми також надаємо можливість оплатити замовлення банківською карткою. При отриманні товару у відділенні "Нова пошта" ви зможете здійснити оплату замовлення безпосередньо через вашу картку.

Обирайте найзручніший спосіб оплати для себе та насолоджуйтеся покупками в нашому магазині. Якщо виникнуть будь-які питання щодо способів оплати, наша підтримка завжди готова вам допомогти.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку