Бритва Braun Series 3 - бюджетні моделі 2021 року

Електрична бритва Браун Серія 3 виділяється легкістю у використанні, мінімальним функціоналом і простим дизайном. В усіх пристроях Series 3 використовується потрійна бритвена система. Бюджетна бритва Браун 3 стане відмінною заміною приладам Series 1 та добре підійде молодим людям, які тільки починають голитися.

Електробритва Браун серія 3 - повний розбір недорогої лінійки

Електробритви Braun Series 3 300s та Braun Series 3 310s з'явилися не так давно на українському ринку, але вже отримали від виробника різноманітність в колірній палітрі та в комплектації.

Модельний ряд бюджетних електробритв Braun Series 3 на початок 2021 року:

  • Braun 300s black – повністю чорного кольору в мінімальній комплектації: захисний ковпачок, щіточка для чищення і мережевий кабель.
  • Braun 300s red – колір корпусу комбінований чорно-червоний. Бритва поставляється в мінімальній комплектації: мережевий кабель, ковпачок для захисту лез і щіточка для чищення виробу.
  • Braun 300s green – укомплектована захисним ковпачком, мережевим кабелем і щіточкою для чищення. Виконана з двох кольорів - зеленого та чорного.
  • Braun 310s – має на 100% водонепроникний корпус чорно-синього кольору. У комплект входить щіточка для чищення пристрою, захисний ковпачок і мережевий кабель.
  • Braun 300BT black – виділити цей пристрій можна насадкою-тример, що входить в комплект та п'ятьма змінними гребнями. Корпус повністю чорного кольору.
  • Braun 300BT green – окрім стандартної комплектації пристрій має змінну насадку-тример з п'ятьма гребнями. Корпус виконаний в чорно-зелених кольорах.
  • Braun 310BT – в комплектацію входять: захисний ковпачок, насадка-тример з додатковими гребнями, мережевий кабель і щіточка для чищення. Корпус повністю водонепроникний і виготовлений в чорно-синьому кольорі.
  • Braun MBS3 Max Braun – корпус має повністю чорне виконання. Виділяється прилад насадкою-тримером з гребнями 1,2,3,5 і 7мм та чоловічою косметичкою. Лімітована серія випущена на ювілей компанії Braun "100 років".

Braun Series 3 - загальні технічні характеристики 

Об'єднує бюджетні моделі Braun s3 корпус, який виготовлений повністю з пластика, відсутність ЖК дисплея та відсутність на руків'ї висувного тримера. Усі електробритви можна промивати під струменем води. У бюджетній серії встановлений найпростіший акумулятор NI-MH, для повної зарядки якого досить однієї години. Працює прилад від повністю зарядженої батареї 30 хвилин.

Де купити електричну бритву Braun Series 3 

Бритва Браун серія 3 завжди присутня у фірмовому магазині в повному асортименті. Купити її можна як офлайн використовуючи кошик, так і онлайн - отримавши детальну консультацію від наших фахівців. Купуючи товар в офіційному інтернет-магазині, клієнт отримує 100% оригінальну продукцію, легально ввезену на територію України.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку