Електробритва Braun Series 9 Pro – моделі 2022 року

Braun Series 9 Pro - це серія електробритв, які забезпечують максимально гладке та комфортне гоління. Завдяки передовим технологіям та інноваційним функціям, ці електробритви пропонують найвищий рівень продуктивності та якості. Розглянемо особливості та переваги електробритв Braun 9 Pro.

Braun S9 Pro - ключові особливості електричних бритв 

Ключова особливість Braun 9 Series Pro — їхня потужність. Вони оснащені потужними двигунами, здатними забезпечити швидке та ефективне гоління. Завдяки цьому, навіть найжорсткіше та найгустіше волосся легко голиться. Прилад залишає шкіру гладкою та без подразнень.

Ще однією значущою перевагою S9 Pro Braun є їхня зручність і комфорт у використанні. Вони оснащені рухомими бритвеними головками, які миттєво адаптуються до контурів обличчя і шиї, забезпечуючи щільний контакт зі шкірою. Це дає змогу досягти максимального видалення волосся за один прохід, знижуючи кількість повторних рухів і мінімізуючи подразнення шкіри.

Завдяки спеціальній технології «Sonic technology» електробритви Braun забезпечують неймовірно чисте і точне гоління. Леза працюють разом, піднімаючи та зрізаючи навіть найкоротше волосся, що робить гоління ще більш ефективним. Сітка електробритви спеціально розроблена для зниження тертя по шкірі, що запобігає подразненню і почервонінню після гоління. 

Електробритви Braun s9pro оснащені вбудованими інтелектуальними системами, які адаптуються до вашої унікальної структури волосся, оптимізуючи процес гоління. Це дає змогу досягти більш рівномірного та ефективного гоління на всій поверхні шкіри.

Модельний ряд 2022 в Україні

Лінійка представлена бритвами Braun Series 9 Pro 9417Series 9 Pro 9410 та Series 9 Pro 9475. Остання модель має багатшу комплектацію та функцію очищення та підзарядки Clean&Renew. Вона комплектується зарядним кейсом, станцією очищення та заряджання та щіткою для чищення. Усі бритви можна використовувати для сухого та вологого гоління.
Отже, електробритви Braun Series9 Pro- це надійні та ефективні інструменти для досягнення ідеального результату гоління. Вони поєднують у собі потужність, комфорт і точність, забезпечуючи високоякісне гоління без подразнень. Змінний блок бритв цієї серії можна замінити на новий, якщо леза зіпсуються з часом.

Електробритва Браун 9 серія - переваги

Бритви від бренду Braun підходять для якісного гоління в будь-яких умовах. Вони мають акумулятор, що дає змогу голитися як вдома, так і в дорозі. Компактний дизайн та висока потужність — не єдині переваги приладів:

  • Висока ефективність гоління. Бритва Браун 9 забезпечують максимальне видалення волосків навіть найменшої довжини, завдяки чудовим лезам і сітці, які працюють разом для гладкого гоління.
  • Комфортне гоління. Завдяки інноваційній технології сенсорів, бритва адаптується до контурів вашого обличчя, забезпечуючи максимальний комфорт і мінімальне подразнення шкіри під час гоління.
  • Прилади оснащені різними режимами гоління, які автоматично налаштовують інтенсивність і швидкість відповідно до вашого типу волосся.
  • Тривалий час роботи. Акумулятор забезпечує тривалий час роботи без підзарядки. Це дозволяє вам вільно використовувати бритву в будь-який час і в будь-якому місці.
  • Міцність і надійність. Пристрої Braun виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує довгий термін служби та надійну роботу.
  • Легке чищення. Прилад після використання можна мити під проточною водою, що спрощує процес очищення і підтримує гігієнічність бритви.
  • Можна голитися прямо в душі завдяки водонепроникному корпусу бритви. Під час видалення волосся на обличчі можна використовувати піну або гель. Але це не обов’язково. Сіткова бритва впорається з голінням сухої шкіри і не лишить подразнень.

На бритву Braun Series 9 Pro відгуки тільки позитивні, бо це наразі найкраща бритва від виробника. Звісно, якщо у вас була попередня дев’ятка, то великої різниці не буде, але якщо до цього ви користувалися іншими серіями бритв, або станком, то різниця буде очевидна.

Змінний блок для гоління Braun Series 9 94m

Ріжучий блок Braun 94M - це незамінний аксесуар для електробритви Braun Series 9. Він являє собою спеціально розроблений компонент, який легко встановлюється на електробритву та забезпечує високу ефективність і комфорт під час гоління. 
Бритвена касета Braun являє собою комплексну систему з лезами та сіткою, яка забезпечує точне і гладке гоління без подразнень.
Змінний блок можна легко замінити самостійно. Процес заміни блоку простий і зручний, що дає змогу вам швидко і без зусиль оновити свою електробритву і насолодитися новим рівнем гоління.

Однією з головних особливостей змінного блоку є його сумісність з моделями всіх електробритв Braun Series 9. 

Купити бритву Браун 9 серії у офіційному магазині

Braun Series 9 Pro купити в нашому магазині дуже просто. Достатньо залишити замовлення на сайті, або зателефонувати нашим бренд-менеджерам. Ми наддамо вичерпану консультацію, та відправимо товар як найшвидше. Постійні акції та безкоштовна доставка по Україні зроблять покупку приємною і незабутньою. Увесь представлений асортимент в нашому каталозі сертифікований і має офіційну гарантію від виробника.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку