Електрична бритва Браун серія 9 - модельний ряд 2020 року

Не знаєте яку бритву 9-ої серії краще обрати? В статті ми розповимо всі нюанси по кожній із моделей 2020 року і розкриємо весь впровадженний функціонал.

Електробритва Браун Series 9 - виключно швидке і комфортне гоління

Чисто поголене обличчя без подразнення - до цього прагне кожен чоловік. Завдяки реалізованим технологіям у бритвах 9 серій AutoSense та SyncroSonic процес стає комфортнішим, а шкіра гладко поголена. Прискорює гоління і мінімізує подразнення широка бриюча голівка, яка вміщує в себе 5 бритвених елементів. Посилений акумулятор з функцією швидкої зарядки, виключить вірогідність того, що ви не зможете поголитися із-за розрядженої батареї. Для найзайнятіших чоловіків, у яких зовсім немає часу займатися чищенням або заряджанням приладу, компанія Braun передбачила в комплектації спеціальну базу. Вона зробить все за вас, і триматиме бритву завжди заряджену, змащену та очищену.

Сіткова електробритва Braun Series 9 - особливості моделей

У кінці 2020 року на ринку України були представлений новий модельний ряд електричних бритв Braun 9 серій, який складався з чотирьох бритв без бази очищення, двох з базою, і окремо була випущена електробритва Max Braun.

Основною відмінністю приладів Series 9 без бази очищення є колір: 
- Електробритва Braun 9325s колір мокрого асфальту.
- Електробритва Braun 9330s і електробритва Braun 9350s мають сріблястий колір. 
- Електробритва Braun 9340s чорного кольору.

Відмінність бритв Braun 9 серій з базою очищення: 
- Електробритва Braun 9385cc - колір мокрого асфальту. 
- Електробритва Braun 9390cc - сріблястого кольору.

Електробритва Braun Series 9 MBS9 MaxBraun - представлена в чорному кольорі та подарунковій упаковці. У комплект входить чоловіча косметичка з гравіюванням 100. Випущена лімітованою серією до ювілею компанії.

Основні функції модельного ряду 2020 року:

  • Технологія SyncroSonic. Створює звукові вібрації для кращого ковзання по шкірі. 
  • Технологія AutoSense. Потужність електробритви підлаштовується під особливість щетини. 
  • 4 бриючі елементи. Відмінно справляються навіть з триденною щетиною. 
  • Плаваюча голівка з елементами, що незалежно один від одного рухаються. Завдяки рухливій голівці на всіх напрямках процес гоління стає більш швидшим і комфортнішим. 
  • Вбудований тример. Завдяки висувному тримеру, який знаходиться ззаду на руків'ї, можна з легкістю підрівняти бороду і вуса, а також бакенбарди. 
  • Посилений Li-Ion акумулятор. Час роботи бритви Braun складає 60 хвилин, стільки ж необхідно для повної зарядки прилад.
  • Система відчистки і заряджання Clean&Charge Pro  В деяких моделях входить в комплектацію база, яка вибирає відповідний режим очищення бритви, очищає її, змащує, заряджає, а також сушить.

Бритви Браун - еталон надійності і довговічності 

Попри те, що Series 9 є самим функціонально укомплектованим приладом, вона справно працює тривалий час на рівні зі своїми молодшими побратимами. Браун 9 серія визнана кращою бритвою у світі і вже більше п'яти років день у день радує своїх власників, тільки замінюй вчасно бриючу касету.

Електробритва Браун 9 серія - догляд

Касети для бритви Braun Series 9 завжди є в наявності. Вони підлягають заміні кожні 18 місяців. Як показує практика сітка для бритви може служити і більший термін, все залежить від частоти використання, а також від густини і жорсткості щетини. Обов'язково після кожного сеансу гоління треба проводити чищення бритвеної касети. Це можна зробити за допомогою бази очищення і заряджання, яке входить в комплект. Якщо ж у вас бритва без станції, тоді після гоління треба зняти різальний блок прочистити щетину щіточкою, або промити голівку під проточною водою. Так само важливо періодично наносити пару крапель очищеної машинної олії на бритвені елементи для їх подальшої якісної роботи. 

Виконуючи найпростіші правила по експлуатації, бритва Браун 9 серій прослужить вам не один десяток років!

Як купити бритву у фірмовому магазині 

Купити електробритву Браун дуже просто, і не складе ніяких труднощів. У нашому фірмовому інтернет-магазині реалізована кнопка "Купити в 1 клік". Треба просто вказати номер телефону, і менеджер в найближчий терміни зв'яжеться з клієнтом і оформить замовлення. Якщо Вам буде важко визначитися з вибором, наші фахівці розкажуть все і далі більше про будь-який продукт торгової марки Braun.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку