Епілятори Braun Silk Epil - детальний огляд і підбір 

Виражаємо величезну вдячність одному з наших клієнтів за придбаний товар в нашому фірмовому магазині Braun, який підштовхнув нас на написання цієї статті. При підборі на подарунок епілятор він поставив декілька питань, відповіді на які шукають багато споживачів, і не завжди виходить знайти достовірну інформацію, або інформація надається некоректно.

На скільки болісна епіляція з Braun silk epil? 

У когось больовий поріг високий, а у когось низький, все дуже індивідуально. У відповіді на це питання ми спиратимемося на середньостатистичну дівчину. Якщо представниця прекрасної статі тільки починає користуватися епілятором, у більшості випадків перша процедура супроводжується болісними відчуттями. Тут головне перетерпіти - краса вимагає жертв. Зате наступні процедури проходитимуть майже безболісно.
Щоб максимально прибрати болісні відчуття використовуйте епілятор в теплій воді і насадкою з масажними роликами. У теплій воді виділяються ендорфіни, які є природними болезаспокійливими. Завдяки ширам, розташованим на насадці в процесі епіляції, відбувається легке поколювання, а саме видалення волоска стає не таке помітне.

Який епілятор Браун Сілк Епіл кращий? 

Чим вище серія епіляторів Браун, тим епіляція проходить комфортніше, швидше і відповідно менш болісно.

  • Браун Сілк Епіл 1 - сама бюджетна серія, яка чудово підійде для невередливих користувачів з низьким больовим порогом. Одна швидкість, 20 пінцетів, робота від мережі.

 

  • Браун Сілк Епіл 3 - більше розвинута серія, яка має у своєму арсеналі 20 пінцетів, дві швидкості, підсвічування Smartlight і широкий модельний ряд. У комплект можуть входити насадка для гоління з тримером і насадка з масажними роликами. Є декілька моделей, які комплектуються тримером для зон бікіні і подарунковою косметичкою. Усі прилади працюють від мережі.

 

  • Браун Сілк Епіл 5 - виділяє цю серії різноманітність кольорів самих приладів. Вони мають водонепроникний корпус, дві швидкості, 28 пінцетів і систему SensoSmart, яка сигналізує про надмірний тиск на шкіру. Епілятори Silk Epil 5 відрізняються не лише кольорами, але і комплектацією. У деяких моделях можна знайти насадку для початківців, яка допомагає плавно перейти від станка до епілятора. Працюють ці прилади від акумулятора.

 

  • Епілятор Браун Сілк Епіл 7 - компактні прилади, які вміщують в голівку 40 пінцетів з технологією Close-Grip. Усі вони водонепроникні, мають підсвічування і працюють від акумулятора. У деяких моделях реалізована технологія SensoSmart - датчик тиску. Відрізняються між собою додатковими насадками.

 

  • Жіночий епілятор Браун Сілк Епіл 9 - найпопулярніші прилади, завдяки величезному модельному ряду. Усі вони мають широку епілюючу голівку з сорока пінцетами, 2 швидкості, підсвічування, датчик тиску і водонепроникний корпус. 


Доповненням до звичайної комплектації можуть бути насадки для обробки шкіри на ногах і обличчі. Такі аксесуари допомагають позбавитися від врослого волосся на ногах, прибрати шкіру, що омертвіла,  а також поліпшити циркуляцію крові. 

Із такого асортименту епіляторів, кожен зможе підібрати комплектацію до душі і доглядати за усім тілом.

  • Жіночий епілятор Браун Сілк Епіл 9 флекс - це остання серія епіляторів випущена компанією Braun на момент 2020 року. Виділяє цей прилад перша у світі повністю рухлива голівка. Ця технологія значно спрощує і прискорює процес епіляції. Голівка повністю повторює контури епілюючої області, тим самим при будь-якому положенні руки захоплює волоски і видаляє їх. 

Також був кардинально змінений дизайн. Корпус став більше витягнутим для кращого захоплення приладу рукою. 

У епіляторах Braun Silk epil 9 Flex реалізовані 2 швидкості, повністю водонепроникний корпус, датчик тиску, 40 пінцетів і підсвічування SmartLight. Усі прилади працюють від акумулятора. Різниця між ними тільки в додатковій комплектації.

Який епілятор кращий на подарунок по співвідношенню ціна-якість? 

Купити епілятор Браун в нашому фірмовому магазині Braun.in.ua завжди можна за спеціальними цінами або додатковими знижками. Але як же розібратися з цим усім асортиментом. Знайдіть 5-10 вільних хвилин і подзвоніть по номеру, вказаному на сайті. У нашому магазині працюють менеджери з багаторічним досвідом продажів і стажем використання приладів тм Braun. 

Ми не "паримо" товар який вигідно, ми хочемо, щоб кожен клієнт отримав задоволення від придбаного товару, порадив наш магазин друзям і повернувся до нас за черговою купівлею.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку