Гребінець для волосся з іонізацією від Braun

Волосся як для жінок, так і для чоловіків є важливою складовою іміджу. То їх хочеться укоротити, підстригтися під каре, то відростити. Кожній людині властиве бажання щось поміняти у своєму зовнішньому вигляді. І як показує практика частіше зміни відбуваються в зачісці. А скільки лаку, фарби і шампуню щорічно використовується? Це усе впливає не кращим чином на стан вашого волосся.

Гребінець з іонізацією Braun Satin Hair 7 BR 750 - активні іони для вашого волосся

Багатьом знайомі такі проблеми з волоссям? 

  • Волосся втратило блиск.
  • Волосся сухе і ламке.
  • Постійний ефект немитого волосся, швидко жирніє.
  • З укладанням біда, воно просто не слухається.

Якщо у Вас з'явилася якась з цих проблем, це означає, що пора пройти певні процедури по відновленню волосся. Як правило це роблять в салонах і ця процедура не з дешевих. Одна консультація фахівця чого варта!!!!

Догляд за волоссям в домашніх умовах

І ось проблема є, і її треба вирішувати. Як найчастіше кожен з нас вирішує проблему? Біжимо з питаннями до друзів, знайомих. Відвідуємо свого перукаря і задаємо купу питань про шампуні і олії. Читаємо форуми і відгуки. Найчастіше, після того, як відбувається збір інформації ми йдемо до другої ступені і купуємо купу не потрібної нам косметики і пробуємо, або стрижимося наголо (немає волосся - немає проблем). Шляхом проб і помилок ми підбираємо собі, що нам найбільше підходить і продовжуємо цим користуватися.

І ось проходить час, і проблема повертається! 
Що тепер, знову проходити цей витратний за часом і по грошах цикл проб і помилок?

А якщо б Вам сказали, що є диво гребінець, який може позбавити вас від цих проблем з волоссям. Звичайно ж людині властиво сумніватися, тим більше, коли на кожному розі стоїть маркетолог і намагається витягнути з нашого гаманця останні купюри нав'язуючи нікому не потрібний товар. 

Щоб купити гребінець з іонізацією, потрібно розуміти принцип дії. Саме з цим стикається споживач - з недоліком інформації.

Гребінець з іонізацією Braun BR 750 - це той самий прилад від німецького виробника надійної і якісної техніки, який допоможе впорається з чотирма вказаними вище проблемами, а також зможе забезпечити правильний догляд за волоссям на постійній основі.

Іонізація - щоденний догляд за волоссям

Іони дроблять краплі води, які знаходяться на волоссі до найдрібніших розмірів, дозволяючи їм вбратися у волосся. Волосся стає більше насиченим вологою. Це його захищає від високої температури. Також гребінець знімає статику з волосся роблячи його більше слухняними (без ефекту пухнастості і сплутаного волосся).

Краще один раз спробувати, чим сто разів почути!!!

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку