Лімітована серія чоловічих електробритв Max Braun 100 років

У 2021 році компанії Braun виповнюється 100 років. На свій ювілей вона випустила лімітовану дизайнерську лінійку чоловічих електричних бритв. Назвали моделі на честь засновника компанії Max Braun. Маючи освіту інженера Макс Браун в 1921 створює свій перших цех по виробництву радіодеталей. Йому знадобилося 30 років, щоб запустити в серійне виробництво свою першу електробритву.

Купити електробритви Braun MaxBraun лімітованої серії на ринку України можна 3 моделі:

 1. Електробритва Braun Series 5 MBS 5 Max Braun Wet&Dry.
 2. Електробритва Braun Series 7 MBS 7 Max Braun Wet&Dry.
 3. Електробритва Braun Series 9 MBS 9 Max Braun Wet&Dry.

Об'єднує ці три моделі подарункова чоловіча косметичка з гравіюванням на корпусі "100". Також усі моделі Max Braun виконані в класичному чорному кольорі і виготовлені в Німеччині.

Давайте розберемо кожну модель окремо:

Огляд електробритви Braun Series 5 EasyClean MBS 5 Max Braun Wet&Dry.

 • Бритвена касета складається з трьох плаваючих незалежно один від одного різальних елементів. Це дозволяє ретельно голити важкодоступні ділянки за один прохід.
 • Корпус бритви водонепроникний обтічної форми з прогумованим руків'ям. Завдяки будові корпусу бритву дуже зручно тримати в руці. Прогумоване руків'я запобігає небажаному вислизанню приладу під час процедури, оскільки гоління може здійснюватися під душем або у ванні з нанесенням гелю або пінки.
 • Інформативний ЖК дисплей підкаже користувачеві про необхідність заміни бритвеної касети, забрудненість бритви і заряд акумулятора.
 • Літій-іонний акумулятор дозволяє бритві безперервно працювати 50 хвилин, а заряджається він всього за 1 годину. Швидка п'ятихвилинна зарядка буде дуже корисна, якщо бритва розрядиться під час гоління.
 • Система EasyClean дозволяє промивати бритвені елементи не знімаючи касету.

З трьох представлених лімітованих моделей, ця бритва є бюджетним варіантом. У ній є усе найнеобхіде, а тример, який входить в комплект буде відмінним помічником при підрівнюванні бакенбард і вусів.

Огляд електробритви Braun Series 7 360 Flex MBS 7 Max Braun Wet&Dry

У цій бритві дуже багато функцій і особливостей абсолютно таких же, як у раніше описаній бритві Браун 5-ої серії. У них однакові акумуляторні батареї і дисплеї, ідентичний корпус з прогумованим руків'ям, і також в 7 серій реалізована потрійна бритвена система.

У сьомій серії немає системи Easy Clean, зате реалізована функція Auto Sensing Motor. Завдяки вбудованим датчикам бритва підлаштовується під жорсткість і густину щетини користувача.

Найважливіша інновація в моделі Braun MBS 7, те, що її вигідно виділяє серед інших бритв - це голівка, що повністю обертається, на 360 градусів. Завдяки цьому нововведенню при процедурі гоління прилад повністю підлаштовується під фізіологічні особливості обличчя, тим самим збриває більше за один прохід.

Braun MBS 7 MaxBraun можна назвати золотою серединою по функціональності і ціні.

Огляд електробритви Braun Series 9 MBS 9 Max Braun Wet&Dry

Головні особливості преміальної бритви Braun MBS 9 MaxBraun:

 • 5 бритвених елементів, які з легкістю справляються навіть з триденною щетиною, а швидкість гоління здивує навіть найвибагливішого клієнта.
 • Виняткова гладкість гоління з системою Sonic. Вона створює 10000 мікровібрацій в хвилину, що дозволяє розгладити шкіру на обличчі, і зробити зріз щетини під самий корінь.
 • Місткість Li-ion акумулятора збільшена на 20%, що дозволяє без перерви працювати бритві 1 годину.

Також в цій моделі є технологія автоматичної адаптації до густини і жорсткості щетини з 32 bit процесором. Бритви на 100% водонепроникні з розташованим на корпусі висувним тримером. У комплект до них входить зарядна станція.

Електробритви Браун лімітованої дизайнерської серії Max Braun будуть найкращим подарунком, який зможе підкреслити індивідуальність кожного чоловіка.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку